Wpis z mikrobloga

Mirki, posiadam w #wordpress plugin LOCO Translate, tłumaczy wszystkie pluginy ładnie
Ale mam plugin, który mimo po zmianie języka nie chce się przetłumaczyć i wciąż jest po angielsku
  • 17
@januzi: No ale gdzieś musi być plik z tekstami, szukałem po katalogu i jest "languages" ale zmiana tam też nic nie daje
A to sugeruje, że da się język zmienić
@januzi: czyli równie dobrze, mogę przekopiować pliki z loco translate, bo wykrywa pliki językowe i daje je tłumaczyć, ale zapisanie i synchronizacja nie pomagają bo dalej jest eng na stronie
@januzi: Dupa, skopiowane przetłumaczone pliki MO i PO
Do tego usunięta kopia w loco / potem w samym katalogu wtyczki i dalej nic

Czyściłem pamięć i całą resztę, nic to nie daje
@MePix: to pewnie jest zwracane z jakiegoś javascriptu i ma wordingi na sztywno w pliki .js zamiast w tych językowych. Zobacz czy ta wtyczka ma jakieś pliki .js i czy w nich znajdziesz te słowa które nie chcą się przetłumaczyć
@MePix: Pod windowsa jest program o nazwie Astrogrep. Wybierz w nim katalog z tą wtyczką, wpisz "You and", *.php i zobacz czy coś znajdzie. Prawdopodobnie linijka ma odpalonego tłumacza _e albo __ ale z ustawionym kontekstem.
@januzi: Dobra, pomogło przeszukanie plików, jest w pliku class.
Na twardo wpisane z IF, żeby wiedzieć czy wyświetlić Ty oraz 1 inny albo Ty oraz 5 innych

Przetłumaczyło