Wpis z mikrobloga

Pierwsze oględziny wskazują na uduszenie. Dodatkowo widoczne siniaki/zadrapania oraz rana po uderzeniu w głowę - nie wiadomo jeszcze czym.
Jutro ciało będzie przetransportowane na Rodos celem dokonania sekcji/badań.

The first evidence for the 27-year-old Anastazia, whose body was found without clothes , in a bag, under a bush in the Alykes area of ​​Kos , indicates a death by suffocation . The body of the unfortunate girl had bruises all over her body as well as a blow to the head.


What has not yet been clarified is whether the 27-year-old Anastasia was strangled by the hands of the perpetrator or whether her death was caused by the use of an object, while light will be shed on the case tomorrow Monday (19/06), when the body of the girl will be transferred in Rhodes for the forensic examination.


https://www.newsit.gr/topikes-eidhseis/kos-straggalismo-tis-27xronis-anastazia-deixnoun-ta-prota-eyrimata-apo-ti-soro/3799955/

#anastazjazgrecji #grecja #kryminalne
Tfor - Pierwsze oględziny wskazują na uduszenie. Dodatkowo widoczne siniaki/zadrapani...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-18 o 20.52.20

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 128
@Tfor: Przyszłam tylko napisać, że kawał dobrej roboty robisz. I dzięki, że tagujesz też kryminalne, bo przez to bagno na głównej tag główny do sprawy idzie na czarno.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 86
@Szuraa: Dzięki. Nie lubię powielania fejków, robienia sztucznej sensacji czy brania wysrywów z grupek na FB czy filmów z TIkToka jako prawdę objawioną, więc postanowiłem tutaj poprzeglądać po prostu u źródła rzeczy, przełożyć na angielski i wrzucać w miarę zweryfikowane rzeczy, najczęściej podawane przez służby. A co do tagu głównego sprawy no to tak.... raz, że od paru dni fejk fejka fejkiem poganiał, a dwa, że ludzie ku uciesze i połechtaniu
  • Odpowiedz
@Tfor: Śmiecie, podludzie. W naszym kraju nie możemy się #!$%@?ć z tym bydłem. Tyle szczęścia, że nie stanowią żadnej realnej siły w naszym kraju, co w efekcie powoduje, że są potulni i chodzą grzecznie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 13
@KondominiumKatoSocjalistyczne: No to zrobią jutro na Rodos w jakimś zakładzie kryminalistyki, a to co teraz jest to z oględzin wstępnych ciała na miejscu jego znalezienia. Co, mieli w szczerym polu jej wszystkie otwory przeglądać? Aha.
  • Odpowiedz
@Tfor: ale jak to, przecież wczoraj wykopki pisały że to polka będąca polką i po prostu jej głupio bo zdradziła swojego mężczyznę?

z drugiej strony to dzisiaj wypisują że "zasłużyła", że "dobrze jej tak"….
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: No jak zaginęłam z 6-7 dni temu, a do tego dołożysz temperatury w Grecji no to może być średnio z wnioskowaniem czegokolwiek na pierwszy rzut oka.

@Tfor Biedna dziewczyna... Wolę nie myśleć co przechodzi jej rodzina dowiadując się z mediów o kolejnych okrucieństwach, które jej zadawano. Pewnie w toku śledztwa dostaną dokładnie opis co jej robiono, jak się broniła, jak długo cierpiała. Serce pękłoby mi jakbym coś takiego czytała i
  • Odpowiedz
@Tfor @Szuraa
Właśnie to jest najlepsze... Tysiąc różnych wersji wydarzeń zanim znaleźli ciało przez ekspertów wykopowych. Masa durnych memow linków i innych pierdół. Serio #przegryw i incele robią taki spam i wywalają swoje żale ze główna obecnie i pewnie przez tydzień do niczego się nie nadaje
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE Tak, nie ma pracy dla wszystkich za godne pieniądze i w ludzkich warunkach. Niskie bezrobocie w PL to iluzja bo MILIONY Polaków aktywnych zawodowo jest poza krajem.

Masz przykład najobitniejszy w postaci UK gdzie np Jimmy Carr śmiał się z Brytyjczyków ze są nikim skoro polak bez języka ich zastąpi w pracy.
Śmieszki się skończyły kilka lat później gdy "o dziwo" naród przegłosował Brexit głównie właśnie w skutek olbrzymiej ilości imigrantow
  • Odpowiedz
@Saeglopur sam szukalem kilka miechow na pracownika za dobre pieniadze inni znajomi co maja firmy to samo etc. Ludzie pracuja zagranica bo hhmmm zarabiaja w euro? A tu zyja, wielu moich klientow tak pracuje. Kazdy znajomy co ma firme szuka ludzi takze nie powielaj glupot. Kuzyn ma budowlanke i duzych zlecen nie moze brac bo ludzi mu brakuje, mniejsze miasto powiatowe
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Przemilczałeś praktycznie wszystkie poruszone kwestie, w dodatku wracasz do samego początku wycofując sie że praca jest ale dla wszystkich z kwalifikacjami - a co z tymi bez, dotyczy to każdego kraju.

Wiem jak wielu ludzi z emigracji chce wrócić do PL i szukają aktywnie ale powszechna jest januszerka i cwaniactwo polskie niestety - a równocześnie właśnie ten płacz że "pracownika nie ma"
  • Odpowiedz