Wpis z mikrobloga

Ktoś kupował biurko elektryczne z Ergonome? Nie wiem czy kręcić małysza, ale od prawie dwóch miesięcy nie mogę się doczekać wysyłki biurka.
https://ergonome.pl/
Roździeńska 18, 40-382 Katowice

Cały czas zwodzą, że już za chwile przyjdzie do nich dostawa i wyślą biurko. Z tego co czytam np. na Ceneo (gdzie mają 2 gwiazdki a nie 1 tylko przez fałszywe opinie), to niektórzy nie mogą się doczekać wysyłki np. od stycznia. Co robić, jak żyć? Gdzie by coś takiego zgłosić? Rzecznik praw konsumenta?

#ergonome #afera #biurko #programista15k #meble
Gumaa - Ktoś kupował biurko elektryczne z Ergonome? Nie wiem czy kręcić małysza, ale ...

źródło: 2023-06-18_15-50-14_firefox

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Gumaa: Mnie i dwójkę znajomych od miesiąca zwodzą co do realizacji zamówienia. Dwa stelaże miały być wysłane w ciągu tygodnia, a od miesiąca co tydzień słyszę, że jeszcze nie doszły, że firma kurierska ich wystawiła, ze już są w Polsce, ale muszę z jakiegoś magazynu dojechać. Znajomy zamówił biurko z blatem i ta sama historia.
  • Odpowiedz
@Gumaa: ale gnój, u mnie podobnie, na zamówienie czekam od 11 maja. Przez ich zasięgi i reklamy uznałem, że są wiarygodni, a dopiero dzisiaj zacząłem czytać co się w necie wyprawia, dramat...
  • Odpowiedz
@Gumaa: I jak Mireczku, otrzymałeś swoje biureczko?

Ja czekam ponad miesiąc. Półtora tygodnia temu dostałem informację, że dostawa jest w piątek 21 lipca, więc biurko będę miał 24-28 lipca. Kiedy w piątek poprosiłem o potwierdzenie dostawy w tym tygodniu, napisali że jeszcze nie maja ustalonego harmonogramu na tydzień 24-28 lipca. Gdy podrążyłem temat, żeby potwierdzili, że zamówienie jest skompletowane (blat jest gotowy i stelaż też już mają) i czeka tylko na
  • Odpowiedz
Dziś mija 2 miesiąc odkąd zamówiłem biurko. Biurka dalej nie ma. Nawet przestali odpowiadać mi na pytania.
  • Odpowiedz
@Gumaa Moja żona zamawiała u nich jakoś dwa miesiące temu. Do dzisiaj nie ma biurka. Początkowo mówili coś o problemach w dostawie stelaży, natomiast dzisiaj dostała maila ze się restrukturyzują. Podejrzewam, ze nie zobaczymy już ani biurka, ani kasy…
  • Odpowiedz
  • 0
@Stephano: tak jak pisałem wyżej, biurko dostałem po 2 miesiącach. Nie musicie mnie już wołać za każdym razem z tym samym pytaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stephano Dzwoniłem do nich i mnie przekierowali do osoby odpowiedzialnej za ten cały proces restrukturyzacji z kolei ta powiedziała że proces jest w toku i trzeba czekać. Na początku grudnia ma zapaść jakaś decyzja i że zwroty RACZEJ powinny ruszyć luty/marzec przyszłego roku. W KRZ można śledzić status.
  • Odpowiedz