Wpis z mikrobloga

piszesz tak jak byś był z tego zadowolony,


Jestem zadowolony zawsze kiedy obraz każdej sytuacji można postrzegać z obu stron. Za dużo tu ukraińskiej propagandy sukcesu.

im dalej ruscy od Polski tym lepiej (to samo tyczy sie niektórych ukraińców)


Ale nie za cenę życia ludzkiego. KAŻDE życie ludzkie jest warte tyle samo, irackie, syryjskie, afgańskie, koreańskie, wietnamskie, czeczeńskie, polskie, rosyjskie i ukraińskie. Trzymania kogokolwiek od jakichkolwiek granic nie może odbywać się kosztem
@Grzesiok @Tikyo tak jak pisałem wygoogluj sobie imię i nazwisko, i zobacz vid. Z drugiej strony czemu strona ukraińska miałaby rozpowszechniać tak niekorzystne nagranie, przeznaczone na uspokojenie nastrojów i propagandę wewnętrzną. Nie miałeś tego zobaczyć w Polsce.
@killzone: problem w tym że dla większości polityków którzy tym zarządzają, obojętnie z której strony, niestety życie ludzkie jest warte tyle co cyferka w statystykach. Dla mnie jednak najważniejszy jest interes Polski, bo tu sie urodziłem tutaj mam rodzinę i tutaj żyję
Dla mnie jednak najważniejszy jest interes Polski, bo tu sie urodziłem tutaj mam rodzinę i tutaj żyję


@Alezzapewniam: rozumiem co chcesz powiedzieć ale mi ten pogląd jest daleki. Też urodziłem się, mieszkam, mam rodzinę i pracuję w Polsce. Jednak nie uważam że życie lub bezpieczeństwo jednej osoby czy grupy osób, powinno odbywać się kosztem innych. Wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi.
@killzone: weż to usuń bo na głupca wyszedłeś
Denis Desyatnik was a young migrant from Uzbekistan. He joined the special forces and then worked as a bodyguard for one of Israel’s most notorious crime bosses. He recently returned from Ukraine with a wound, where he arrived in the early days of the invasion to fight the Russians.
weż to usuń bo na głupca wyszedłeś


@bombastick: he volunteered for a special Ukrainian intelligence unit in the armed forces, which Ynet reports "resembles the IDF's elite special forces unit Sayeret Matkal." Desyatnik said that he and those in his unit destroyed several Russian tanks and armored personnel carriers, as well as neutralized many Russian combatants.

https://m.jpost.com/international/article-712708

Zdanie takiego gościa jest istotne
KAŻDE życie ludzkie jest warte tyle samo


@killzone: bzdura. Jak chcesz mierzyć tą wartość? Przydatność dla rodziny czy dla ludzkości? No to porównaj wartość biologa pracującego nad lekarstwami z jakimś menelem spod budki z piwem, żyjącym z zasiłków i drobnych kradzieży. Dla ciebie ich życie ma taką samą wartość? Poważnie?

Czy w ogóle wartości nie chcesz określać, co oznacza, że nie znasz znaczenia wyrazu "wartość "?