Wpis z mikrobloga

@Pjongjanska_ferma_zolwi:

Nic mnie tak nie #!$%@? jak bananki które wszystko zawdzięczają tatusiowi ale i tak się chwalą jakby sami to wszystko osiągnęli. Samochód na 18stkę - bananek twierdzi że sam za niego zapłacił. Pokój w mieszkaniu rodziców w wieku 25 lat - bananek twierdzi że sam na niego zapracował bo dobrze się uczył na gównostudiach i tatuś mu zrobił prezent.

Ja nic nie dostałem od swoich rodziców i pomimo tego że
  • Odpowiedz
@MateMizu: srogi...bolszewizm? Komunizm? Socjalizm?
Serio chciałbyś by twoje dzieci niczego nie dziedziczyły tylko przechodziło by w ręce państwa/kościoła/partii i oni by rozdzielali?
Jak ktoś był zaradny i przekazał potomkom lepszy start to źle? Komu miał zostawić? Bo nie rozumiem twojej zawistnej tyrady...

Spojler: nie jestem bananowym dzieckiem, nie miałem też tragicznie źle. Problem z mieszkaniami jest na rękę zbyt dużej liczbie deweloperów - bo przecież można by budować taniej by przeciętny
  • Odpowiedz
@SaperX: to jest pdk jakiegoś wpisu, jeszcze przerobione aby było śmieszniej, ale ma potencjał na pastę. Mam dobrze skonstruowaną czarno więc takie wpisy z kilkoma plusami plusami mi się wyświetlają na drugiej stronie już xD. Spokojnie, nie jestem taki odklejony xD
  • Odpowiedz
  • 4
@idylla Karta po jakimś czasie się zużywa, jak oderwie się cewka, to faktycznie może nie chcieć zapalić.
Naprawa karty. wymiana obudowy kosztowała moich rodziców bodajże 120 czy 130zl, naprawa w 30 minut.
A sam czytnik ma takie głupie plastikowe dzyndzle, które karta wciska po wsunięciu, najczęściej odrywa się pierwszy, wtedy nie ma 1 poziomu wykrycia karty i do odpalenia guzik trzeba trzymać a nie tylko nacisnąć. Jak pęknie drugi co się dzieje
  • Odpowiedz