Wpis z mikrobloga

Jakąś godzinę godziny temu wykonałem dwa telefony do ważnych ludzi z roboty, by wyjaśnić moją sytuację. Na ten czas dowiedziałem się, że może nie będę mieć aż takiego opierdzielu za to co narobiłem (nie wypytujcie o co dokładnie chodzi bo naprawdę wstyd mi o tym pisać, zresztą nie chce by ktoś mnie wystalkował - szanujmy się). Problem w tym, że na ostateczną decyzje muszę czekać do poniedziałku i na telefon w tej sprawie. Wszystko się jeszcze może wydarzyć na moją niekorzyść. Dzisiaj pójdę na nockę i chyba będę nosił papierową torbę na łbie ze wstydu. Krwa, czemu zawsze muszę w coś się wpakować, czemu muszę czymś się stresować? Pomyśleć, że zaraz po podstawówce wyobrażałem sobie, że jakoś to będzie i założę rodzinę, będę normalnie żył, jeździł w odwiedziny do kuzynostwa, tak jak świętej pamięci rodzice do wujostwa i patrzył jak moje pociechy bawią się z ich dziećmi. Jaki ja byłem głupi i naiwny. I ja chciałem mieć partnerkę? Teraz jak przeżywam stres z powodu własnej głupoty wiem, że nie urodziłem się do takiej roli w społeczeństwie. Na prawdę, krwa żałuję, że jako wcześniak nie zdechłem, bo tak jeden lekarz rokował moje szanse na przeżycie, z powodu problemów z oddychaniem (mama mi tak opowiadała). Tak, dorosły facet prowadzi takie rozważania, a to wszystko z powodu stresu i wstydu jakiego dzisiaj się najadłem.
#przegryw #przegrywpo30tce ##!$%@? #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Jakąś godzinę godziny temu wykonałem dwa telefony do wa...

źródło: tumblr_mbphedR6J91r6aoq4o1_500

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice:

Dzisiaj pójdę na nockę i chyba będę nosił papierową torbę na łbie ze wstydu


W tym samym czasie znany patoinfluencer DanielMagical który streamował latami patologie dla dziesiątek/setek tysięcy ludzi w internecie (srającą pod siebie matke, sikającego ojczyma oraz swoje inne patologiczne wyczyny) jeździ na koncerty/występy/odwiedzad dom Roberta Lewandowskiego i dalej nagrywa na tiktoku i ma jeszcze więcej widzów nie czuje totalnie żadnego wstydu a wręcz dumę ehh
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Trzymaj się.To tylko praca, błędy w pracy się zdarzają. Mógł go pewnie popełnić każdy inny pracownik. Jesteś tylko człowiekiem i przełożeni powinni mieć to na uwadze. Z tego co śledzę Twoje wpisy pracujesz tam długo, więc na pewno będzie to okoliczność łagodząca.
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Jedyną jaką mam... a jeszcze murzę pospłacać kredyty. Tak, jestem osobą, której przywiązanie do roboty, można zakwalifikować do zawodowego sadomasochizmu. Wy umiecie rzucić wypowiedzenie i znaleźć inny zakład w przeciągu dnia, ja bym miał problemy, by zakwalifikować się na rozmowę o pracę.
  • Odpowiedz