Wpis z mikrobloga

@WaveCreator: czy pijesz do tzw klauzuli simienia? Bo kesli tak, to zwaz ze ro ienie burgerow jest istota pracy w burgerow i. Natomiast aborcja nie jest istota pracy lelarza, a wrecz kesli brac primum non nocere pod uwage, to bedzie to spraeczne z idealami leczniczymi. A analogia jest tragicznie nietrafiona.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Tragicznie tosie zblazniles. Lekarz ma wykonywac uslugi na jakie jest zakotraktowany.
Jesli matam napisane ze ma wyonac aborcje to albo wyonuje albo lamie obowizki pracwnicze. A wtedy powinien poleciec na zbity ryj z roboty. Tyle w temacie.

P.S nie podobaja Ci sie obowizki pracownicze jakie masz spelniac? TO SIE ZWOLNIJ.
  • Odpowiedz
@gorzki99: jesli aborcja nie sluzy do ratownaia komus zycia to NIE JEST zawarta w obowiazkach pracowniczych. Jesli pojdziesz do burgerow i i poprosis o spghwtti to tez noe jest obowiazkiem pracownika wykonanie spaghetti, jesli nie ma go w menu.
  • Odpowiedz
ogolnie ublizanie komus zamyka jakkolwiek dyskusji swiadczy o skrajnej glupocie i braki jakiejkolaiwk lultury w zwiazku z czym lecisz na czarno


@zbrodnia_i_kawa: A Ty mnie i na czarna dziure wlep - w odbycie mam opinie "sredioogarnietych"

jesli aborcja nie sluzy do ratownaia komus zycia to NIE JEST


Ale komu baranie? Kobiety czy plodu? Bo wlasnie mamy takie prawo ze lekarz moze powiedziec: wywalone mam na zycie matki - dbam o zycie
  • Odpowiedz