Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej #!$%@?? Że Orlen wszystko w tym kraju sponsoruje i wygląda to tak, jakby za tym Orlenem stał jakiś tajemniczy Mr Papas z workami pieniędzy, a przeciez to MY jesteśmy tym Mr Papasem xdddddddd


@kimunyest95: a mozesz konkretnie wyjasnic co rozumiesz przez to, ze MY jestesmy mr papasem? bo z tego co wiem to orlen zarabia sam na siebie, a skarb panstwa otrzymuje dywidendy odpowiednie do pakietu udzialowego.
@kimunyest95: @niecodziennyszczon @Steven_Hyde Generalnie tak wygląda korporacjonizm (każdy a nie tylko faszystowski). Myślisz, że kto jest tym Papadem dla Lidla, Googla czy Nestle? Oczywiście gardzę tym pisowskim socjokapitalizem i parapodatkami nakładanymi przez nich w cenach paliwa, gazu czy energii elektrycznej, ale co do zasady to niewiele się zmienia. Gorzej, że przy okazji sponsorujemy te tłuste koty, jakieś patologiczne fundacje związane z pisem czy zdemoralizowany i zepsuty kościół. I uwierz mi idzie
@Steven_Hyde: tak i za te wszystkie pieniądze twoje i moje finansuje się różne rzeczy. Można np. szkoły ale można również termomixy z funduszu sprawiedliwości. I tak z mojej kasy i serio nie wszystko mi się podoba.
@olddev: dlaczego jakaś korporacja ma finansować szkoły? wymagasz tego od tesco czy innego tyskiego? i co mają zyski orlen do funduszu sprawiedliwości xD wy nawet nie rozumiecie o czym #!$%@?, a produkujecie wysrywy o orlenie bo jest po prostu taki trend na vipok ()