Wpis z mikrobloga

McFlurry Kitkatowy z truskawkami i polewą truskawkową hatfu, za słodkie ścierwo, nie jest smaczne. Ten BBQ Burger XDD, #!$%@? 30 zł jakoś, a pojemność jak Cheese z KFC za 5 zeta w promocji, 8 bez. Latte z karmelem smaczna ale 16 zeta za to gdzie połowa to nieroztopiony lód, a samego napoju na kilka łyków ... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chciałbym poruszyć temat #mcdonalds

Powiedzcie mi proszę mordki które się tam stołują, co dobrego tam jecie? Ten McCrispy czy coś był spoko ale też, koszt/ilość/jakość niezbyt proporcjonalne, lepiej wychodzi z KFC brać Granderki. McFlurry z Lionem i czekoladą spoko, tak samo jak McWrap z kurczakiem. No i wiadomo, Drwal jak jest. Coś poza tym?

#jedzzwykopem #zamawiajjedzeniezwykopem #mcdonalds
  • 3
  • Odpowiedz
Ten BBQ Burger XDD, #!$%@? 30 zł jakoś

@AnonimoweLwiatko: Mówisz o nowym royalu becon bbq? 21,70-22,30 - sama kanapka, w zależności od lokalu. 30zł z groszami to wychodzi w zestawie. Więc praktycznie standardowa cena jak inne kanapki.

a pojemność jak Cheese z KFC


@AnonimoweLwiatko: No chyba nie, skoro ten royal ma ponad 2x tyle kcali co cheese burger z kfc.

co dobrego tam jecie?

@AnonimoweLwiatko: Ja jem royale i
  • Odpowiedz
@Vadzior: Ta, to był Royal. Jalapeno faktycznie, smaczne są. Serio miałem wrażenie, że ten cheesburger z KFC jest podobny ilościowo do tego Royala którego dostałem. McCrispy Supreme to nazwa kanapki która mi posmakowała.
  • Odpowiedz