Wpis z mikrobloga

W maju, ze względu na szkolenie rezerwy, 10 dni [8-19 maj] byłem na bezpłatnym urlopie. MON zapłaci za te 10 dni.
We wszystkich pozostałych dniach roboczych byłem na urlopie wypoczynkowym. Wykorzystywałem zaległy urlop z 2022 więc w maju nie przepracowałem ani jednego dnia.

Na początku czerwca wpłynęła na konto wypłata z #pracbaza za maj. Otrzymałem przelew większy niż za pełen miesiąc pracy w kwietniu.
Poprosiłem kierownika by w moim imieniu spytał się w dziale finansów czy właściwie naliczyli mi wypłatę. Informacja zwrotna zawarta poniżej.

Nie daje mi to spokoju więc moje pytanie czy iść osobiście i dopytać się czy oby na pewno się nie pomylili czy zaufać i cieszyć się pieniędzmi?
Jakim cudem urlop mógł mi podnieść stawkę godzinową? Nawet jeśli tak by było, to wypłata nie wzrosła by tak bardzo.
Pracuje na umowę o pracę ze stawką godzinową. 8 godzin dziennie x ilość dni pracujących.
Pobierz goblin21 - W maju, ze względu na szkolenie rezerwy, 10 dni [8-19 maj] byłem na bezpła...
źródło: temp_file.png6578961799432636629
  • 6
@goblin21 miewałeś zapewne premię i dodatki w ciągu roku, więc wyliczyli ci wynagrodzenie urlopowe które jest średnią z jakiegoś czasu nie pamiętam czy rok czy mniej. Acz te 10 dni mnie zastanawia, może je normalnie policzyli?