Wpis z mikrobloga

Przypominam wywiad Błaszczykowskiego bezpośrednio po meczu z Portugalią w 2016.

' nie wydaje mi się, że źle strzeliłem bo zawsze strzelam w ten róg '

Ćwierćfinał Mistrzostw Europy, sztab rywali analizuje każdy najmniejszy szczegół przeciwnika, szczególnie to jak każdy wykonuje rzuty karne, a przychodzi Kuba i mówi, że to nie jego wina bo on zawsze w ten róg strzelał przecież i było dobrze, a teraz po prostu bramkarz

'poszedł w ciemno '

XD No nie poszedł w ciemno tylko już dzień przed meczem wiedział gdzie strzelisz chłopie XD

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
  • 5
@Beeercik a jakby strzelił w inny róg a bramkarz by wybronił to byłby kwik że czemu nie strzelał jak zawsze tylko kombinowal jak #!$%@?.

Jakby strzelał w tamten róg i miał skuteczność na poziomie 0% to można mieć pretensje a tak - po prostu pech.

W ogóle czytając te teksty o karnym czuje się jakbym słuchał ojca, tylko karny blaszczykowskiego zamień na wodę na boisku w meczu we Frankfurcie. Przez kolejne 50
W ogóle czytając te teksty o karnym czuje się jakbym słuchał ojca, tylko karny blaszczykowskiego zamień na wodę na boisku w meczu we Frankfurcie. Przez kolejne 50 lat, do czasu jakiejś innej porażki i znalezienie nowego narodowego kozła ofiarnego będziemy tym żyli?


@Niemamwiedzy: Też przez wiele lat się nasłuchałem o meczu na wodzie, ale wtedy rzeczywiście to był czynnik losowy i miało to duży wpływ.
W przypadku Euro2016 winnym odpadnięcia jest