Wpis z mikrobloga

Ostatni raz w jakakolwiek symulację koszykówki grałem w 2003. Z ciekawości odpaliłem NBA2K23 i za cholerę nie wiem o co tu chodzi xddddd dodam, że jestem zapalonym fanem piłki nożnej i wszystkie systemy w Fifach ogarniam na miękkiej łydzie. Włączyłem tryb mycareer i zacząłem robić zawodnika. Nie kumam głównie tego, dlaczego od razu można mu wymaksować skille i sprawić, żeby miał potencjał 99 ovl. Strasznie to z dupy, z jednej strony chamsko zrobić sobie zbyt dobrą postać, przez co rozwój nie będzie miał sensu, a z drugiej chamówa zrobić sobie słabiaka. Nie chcę teź budować mojego SF-a wedle najlepszych buildów, zero w tym przyjemności. Nie mogę tego znaleźć na YT, więc mógłby ktoś wyjaśnić ocb z tym przydziałem punktów?

  • 7
@Matioz ustawiasz zawsze 99 a zaczynasz z 60. To mniej więcej wygląda tak że na początku ustalasz w jakim kierunku chcesz się rozwijać. Jak ustawisz na początku np rzut za trzy na poziomie 89 to więcej niż 89 go nie rozwiniesz. Stwórz zawodnika i zobacz sam jakie statystyki wybrałeś a z jakimi zaczynasz
  • 0
@kozaznosa81: właśnie zaraz będę to robił, ale dalej nie kumam jaki jest sens wprowadzania tego potencjału, skoro wszystko można ustawić na 99 xD No chyba, że nie można xD