Wpis z mikrobloga

@smialson: #!$%@? mnie strasznie to wypominanie biletów - chłop się wtedy zachował jak trzeba, stanął w obronie całej drużyny i pokazał jaka patologia organizacyjna panowała w PZPN. Ale gówno przylgnęło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@robertx: Świeżo po nieudanym Euro, taki tekst nie stawiał go w najlepszym świetle, bo wychodził na roszczeniowego typa - no i może trzeba to było załatwić polubownie.
Ale Kuba zrobił o wiele więcej dobrego dla reprezentacji.
  • Odpowiedz
  • 10
@robertx:

Wyczucia może i nie miał

I to jest sedno.

ale za całą aferę powinien beknąć PZPN

Oczywiście, że tak

dziennikarze zwyczajnie Kubę zaszczuli.

Bo niechcący dał im porządną amunicję.
  • Odpowiedz
@smialson: nie kwestionuje Jego osiągnięć, bo trzeba mu oddać szacunek, ale właśnie większość Go zapamięta z biletów i karnego z Portugalią do powtórki, a szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smialson: wszystko super. Ale nie strzelił tego karnego :)

Wiem. Jeden mecz. Jedna akcja. Ale w druga stronę można przez jedna przypadkowa akcje zostać bohaterem na lata i jednak ten karny jest symbolem epoki Kuby. Jest serce, jest niezłe, no ale właśnie nie do samego końca.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cinek88: Wuja miał ogień w oczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@JanuszKarierowicz:

konflikty w Wiśle


To już problem nie w reprezentacji. Wiem, że Kuba nie ma łatwego charakteru, ale jest niewielu polskich piłkarzy, którzy mieli udaną karierę za granicą. Oprócz Lewego, to tylko on, Piszczek i Dudek grali w finale LM. Sprawa biletów wcześniej podsumowana, nie jego wina że Boniek odwalił manianę i powołał Brzęczka na selekcjonera.
  • Odpowiedz
@robertx: @smialson: Nie przesadzajmy z tą organizacją. Kadra w 2012 miała wszystko podane na tacy, co chcieli to mieli bo każdy ich obserwował. I rząd i media i kibice naciskali na PZPN a ci posłusznie wszystko robili. Warto przypomnieć sobie, że nawet zgrupowanie im w Austrii zorganizowano żeby się odcięli od szumu przed Euro. I jak dobrze pamiętam to chodziło o dodatkowe bilety a nie pulę biletów która była przydzielona
  • Odpowiedz
@smialson
w najgorszych czasach jedyny który ciągnął na bramkę przeciwnika tylko no właśnie szkoda że on w gadce jest taki sobie bo charyzme ma, ale werbalnie męczy ucho aż chce się wyjść.
  • Odpowiedz