Wpis z mikrobloga

@Sl_w_k_1: no i tak trzeba żyć :)
Mi właśnie przyszedł namiot, grill, kosz piknikowy termiczny, stolik i krzesełka turystyczne, czekam jeszcze na materac i pompkę i też mam zamiar z synem (lvl10) wybrać się gdzieś pod namioty. Na początek gdzieś blisko domu a jak mu się spodoba to później Bieszczady.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: żeby się nie okazało, że więcej sprzętu niż talentu.
Sam się jarałem bushcraftem ale nie miałem z kim i solo, do momentu kiedy w nocy w lesie jakieś sebixy mnie przekopały i okradły.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: ile lat ma bombelek?
Ja swojego 11 latka tydzień temu wyciągnąłem na dłuższy spacer do lasu. Nie chciał iść, ale ostatecznym argumentem były kiełbaski z ogniska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrej zabawy życzę i (nie wiem jakie macie relacje ale i tak) nie pozjadajcie się nawzajem XD
  • Odpowiedz
@Devlin_Arcanus: Jest na stronach lasów państwowych mapa programu "Zanocuj w lesie". Tam są zaznaczone lasy w których możesz spać pod namiotem :) To dość nowy program w Polsce, dopiero na etapie testów dlatego jeszcze nie wszystkie lasy są nim objęte.
  • Odpowiedz
@peoplearestrange:
Ale co to za zasada, jeden ma pecha a drugi nie.

Ja jeżdżę prawie 8 lat autem i nigdy nie miałem odprysku na szybie.
Kumpel jeździł 2 lata,z tira spadł kamyk i rozbił mu szybę

Na rowerze jeżdżę dobre kilka lat i jeszcze nigdy nie złapałem kapcia, mój znajomy jeździ dwa sezony i złapał już 5 dziur.
Takie porównanie.

No odcięli/rozwiązali mi hamak, ja cały zawinięty spadłem na plecy, kazali
  • Odpowiedz