Wpis z mikrobloga

Musze sie komuś wyrzalic moze znajdzie sie ktos tutaj co mnie zrozumie i wysłucha

Bede streszczał bo nie chce podawac duzo prywatnych info
A wiec dzień jak codzień w kołchozie za granica
Czyli kolejny dzien z nadgodzinami po 12 godzin i dzisiaj to było dla mnie już za duzo psychicznie nie wytrzymywałem i w koncu musiało to jebnac ze mnie czyli odpusciłem prace ok godziny 20:40 bo juz nie dałem rady i poszedłem do biura powiedziec ze juz nie dam rady i ze musze wyjsc a głowa mnie napieprzała naprawdę porządnie a szef mi mowi ze dobrze ale to przyjdz jutro jeszcze powtorzył to dwa razy wiec powiedziałem dobrze i ze przepraszam za dzisiaj i podpisałem liste i wyszedłem a pozniej jak juz byłem przy aucie kolegow co z nimi jeżdzę to sie od nich dowiaduje jak juz wyszli z pracy po mnie ze jestem zwolniony i mam jutro nie przychodzić wiec sie #!$%@?łem wyszedłem z auta i poszedłem spowrotem #!$%@? do biura i powiedziałem tej brudnej #!$%@? ze co #!$%@? gadasz ze jutro nie ide do pracy ze przeciesz powiedziałeś mi co innego w oczy a. O innego im i powiedziałem e nie potrafisz mi powiedziec tego w oczy tylko mnie kłamiesz i prawde mowisz im zeby mi przekazali #!$%@? nie masz do mnie szacunku a on tylko stał nie wiedział co powiedziec i powiedział tylko ze mam do ciebie szacunek wiec odpowiedziałem zobaczymy jutro i wyszedłem


Jak myślicie jechać jutro do pracy czy olać sprawę
I znalesc inna prace gdzie bede miał psychiczny spokój?

#przegryw #pracbaza #praca za granica
  • 12
  • Odpowiedz
@Tentyp061: bez urazy, ale nie chciałbym mieć w pracy człowieka który tak odpala. Nikt nikogo na sile nie trzyma a argument „powiedz komus cos prosto w twarz” to trochę za stary na to chyba jesteś. Z reszta i tak jak już to bys usłyszał prosto w twarz.
Poza tym jeśli miał cie zwolnić to raczej była kropla która przelała czarę.
Zluzuj i ogarnij gdzie indziej, pozdro.
  • Odpowiedz
@Tentyp061:

dopuszczasz możliwość, ze zostałeś sprankowany przez współkołchoźników?


Brałeś to pod uwagę?

Nie może cię tak bez powodu zwolnić skoro dogadałes i uzasadniłeś wyjście. Natomiast za to co powiedziałeś pi powrócie jużxD to zrobić.

Odpisuje na bajta prawda?
  • Odpowiedz
  • 0
@Patches była taka mozliwosc ale powiedzieli mi ze to usłyszeli od innego kolegi z pracy do ktorego pozniej podszedłem i zapytałem i raczej on by nie kłamał bo jest wporządku ale wszustko jest mozliwe po Polakach za granica
  • Odpowiedz
@Tentyp061: ważne jest to co ci przełożony lub w biurze powiedzieli, a nie co kumple na parkingu.
To normalne że czasem ktoś się źle poczuje i musi wcześniej wyjść, za to nikt by cie nie zwolnił. Za akcję "tupania nóżką" to już tak
  • Odpowiedz