Wpis z mikrobloga

@knurknurewiczpierwszy: Ale zobacz jak sporo dobrego mógłbyś zrobić, bo ponoć jesteś z sędziszowskich rejonów - jakbyś tak leszka przekonał na jakiś wywiad albo alternatywne zarabianie. Oczywiście to kwestia chęci i całe te. Ale chodzi mi o to żeby tamci ludzie nie zawładnęli całkowicie i nie robili tego procederu w taki sposób jak to się odbywa.
A jest źle i zaleją nas teraz tymi bezsenownymi lajtami. Pieniądzę będą magicznie wyparowywać, bo tam
@pyczasty: Mógłbym, ale nie chcę wchodzić w bezpośrednie relacje z nikim ze szkolnej. Nie chcę mieć z tymi psycholami do czynienia. Traktuje to jak oglądanie zwierzaków w zoo - co jeden to ciekawszy. Chociaż powiem Ci, że czasami zastawiałem się, czy czegoś takiego nie zrobić żeby odciąć ich od cycka. Oczywiście tylko w formie eksperymentu myślowego.
@knurknurewiczpierwszy: No wiadomo, że nie ma potrzeby mieszać się z błotem i być narażonym na jakieś absurdy. Ale ten ceły Leszek, z którego chcą zrobić pacynkę wydaje się być bardzo osiągalny i jednocześnie nieświadomy. Za chwilę tylko po kasę będzie tam chodził, bo już tam chodzi. Dobrze byłoby zobaczyć coś z innej perspektywy niż tylko te gównolajty. W czasach w których ja się wychowywałem takie ''swiątobliwosci jak suchodolski uciekałyby w podskokach.