Wpis z mikrobloga

czasami w rzece


@zln22: łowiłem na metodę w Wiśle w dolnym jej biegu i nie jest to najlepsza metoda na wody płynące. Masz w ogóle jakąś wędkę z drgającą szczytówką?
  • Odpowiedz
  • 0
Nie i nigdy nie miałem. Mam spinning i typową spławikówkę. Na yt widziałem, że łowią na feedera tu gdzie chce łowić
  • Odpowiedz
łowią na feedera


@zln22: feeder, moim zdaniem, jest lepszy na rzekę niż method feeder, to 2 metody łowienia. Poszukaj, może Robinson ma jakąś wędkę z drgającą szczytówką w okolicy 100, mam od nich kilka wędek i są ok
  • Odpowiedz
@zln22: w stosunku cena jakość polecam Robinson Stinger Feeder, kijek jest czuły i fajnie pracuje przy holu, dodatkowy plus jest taki, że masz 3 szczytówki w zestawie oraz łatwo dostać do niego oryginalne szczytówki na allegro które są tanie.
  • Odpowiedz
Przy zakupie patrz też na długość kija (im dłuższy tym dalszy rzut choć ja biorę standardowo 3.6) i gramaturę (pamiętaj, że to będzie dotyczyło wagi podajnik + zanęta, a nie samego podajnika)
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: @zln22 Z tym robinsonem to bym uważał
Mi przysłali #!$%@? szczytówki (opakowanie całe, paczka tak samo) - krzywe przelotki, jedna z przelotek przekręcona o 90 stopni - wygląda, jak by ktoś ją tak zgrzał fabrycznie przy produkcji
Kumpel kupił taką samą z innego sklepu - szczytówki były z pozoru okej, ale jedna się rozleciała. Nie wiem, czy to wina producenta, ale ja mam trochę uraz. Natomiast wędeczka sama w sobie
  • Odpowiedz
  • 0
Dobra, a jaki polecacie brać CW bo mam do wyboru przedział 40-90 albo 50-120 i co najlepiej wybrać żeby to pogodzić z jeziorem i rzeką? Dzisiaj byłem na tej rzece połapać na spinning i spławik i jakoś mocny ten nurt nie jest skoro zwykły spławik ze zwykłymi ciężarkami na jezioro daje rade. Martwa Wisła jak ktoś kojarzy i łowił xD
  • Odpowiedz