Wpis z mikrobloga

  • 0
Kurcze dopiero jutro odbiorę przesyłkę i aż się zdziwiłam, bo to przyszło na adres meldunku,pod którym kupę lat już nie mieszkam. No i to zabrze, przesyłka sądowa z zabrza. Jak ja tam nawet nie byłam.
  • Odpowiedz
@genezaupadku: Mam tą samą sytuację, dostałam informację o awizo z Zabrza na stary adres. Jestem na wyjeździe i odbiorę dopiero w poniedziałek lub wtorek. Zastanawiam się, co to może być? Odebrałaś już swoje?
  • Odpowiedz
  • 0
Tak, okazało się, że na księdze wieczystej były dokonywane zmiany z urzędu (nr działki bo numeracja w całym miescie była zmieniana) i pomimo, że mieszkam gdzie indziej zmiany te wykonywali pracownicy innego sądu tu Zabrze na zlecenie.
  • Odpowiedz
  • 0
To zerknij sobie na kw nieruchomości tego co macie wspólne. Tam będzie widać w przypisach, czy coś było zmieniane. U mnie jest a wysłali list następnego dnia.
  • Odpowiedz
do mnie przyszło takie awizo ale na wakacjach byłam i nie zdążyłam odebrać. Czy może już ktoś wie co to? Nie wiem co teraz mam zrobić..


@Taktojaico: do mnie przyszło takie awizo ale na wakacjach byłam i nie zdążyłam odebrać. Czy może już ktoś wie co to? Nie wiem co teraz mam zrobić..
  • Odpowiedz
Dzisiaj też dostałem taką przesyłkę. Odbiorę dopiero za 10 dni to się przekonam, co ode mnie chce sąd z Zabrza
  • Odpowiedz