Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś zapomniał to przypominam, że krzysztof b0sak z k0nfederacji jest #zazyciem i #prolife. No chyba, że jesteś kobietą, której życiu zagraża zdeformowany/obumarły płód to wtedy już nie... Wtedy robisz fotkę w masce, z kciukami uniesionymi do góry, na tle pisowskiego trybunału, który legitemizujesz za wprowadzenie katozamordyzmu na polecenie pana jarka. Brawo!

Za maseczkę iks de xD

#konfederacja #k0nfedepis #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazkatoli #bekazpodludzi #bekaprawakow #bekazlewactwa #aborcja #polska #bosak #polityka
officer_K - Jakby ktoś zapomniał to przypominam, że krzysztof b0sak z k0nfederacji je...

źródło: SmartSelect_20230615_063409_Chrome

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
Wyrok TK nic nie zmienił w stosunku do ochrony życia kobiet podczas zagrożonej ciąży, dalej jeżeli życie i zdrowie kobiety jest zagrożone aborcja jest możliwa a nawet wskazana. To zamordystyczni lekarze którzy odmawiają w takich sytuacjach aborcji powinni być karani. Przede wszystkim nie szkodzić.

@officer_K:
  • Odpowiedz
  • 0
szkoda że nikt nie chce się stawiać za nienarodzonymi dziecmi


Ten temat mnie już tak męczy, że mam dość takich wysrywów... Blok, a te #!$%@? wstawiajcie sobie w swoich wpisach!
  • Odpowiedz
@officer_K: "każde dziecko ma prawo by się urodzić, ale nie każda kobieta ma prawo by żyć"
no chyba ze mojej żonce wykryją dauna to wtedy załatwimy sobie skrobanke w 5 minut ale to wyjątkowa sytuacja
  • Odpowiedz
  • 1
@kerdian ok ale jeżeli zmuszamy kobietę do urodzenia chorego dziecka wymagającego intensywnej opieki co uniemożliwia podjęcie pracy przez rodziców to chyba Państwo powinno tutaj pomóc a z tego co się słyszy to nie wygląda ta pomoc za dobrze
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: to jak jestem przeciwny grzebaniu w kompromisie aborcyjnym to jestem według ciebie lewakiem? XD Wszystko co na lewo od skrajnie prawej Konfy to lewactwo? Masz ty rigcz?

Wiesz co się dzbanie zmieniło? Wcześniej dopuszczalna była aborcja eugeniczna, czyli można było usunąć uszkodzony płód ZANIM zaczął stanowić zagrożenie dla matki. Teraz trzeba czekać aż takim zagrożeniem będzie, a tutaj w grę wchodzą już indywidualne interpretacje lekarzy, które jak widać prowadzą do
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: tak, to jest istotna zmiana, bo te 400 przypadków teraz najpierw musi zostać urodzone lub obumrzeć w trakcie ciąży. Gdzie studiowałeś medycynę drogi Mirku? Na uniwersytecie chłopskiego rozumu jak mniemam?

To ty manipulujesz nazywając mnie lewakiem. Ta narracja konfo botów jest już znana - "nie jestem za, ale przecież nic się nie zmieniło a gupie Julki poszły przeklinać na ulicy hehe polej Kaziu jeszcze po jednym".
  • Odpowiedz