Wpis z mikrobloga

@ksiezycoweNieruchy: czynsz jest dowodem na prowadzenie gospodarstwa domowego xD? przecież czynsz opłaca się nawet wówczas, gdy w mieszkaniu mieszka ktoś inny xD

A loty to dowód na to, że gospodarstwa nie prowadzisz, robolu emigracyjny xD

Widzę, że tą kwestię mamy już ustaloną, sam się zaorałeś xD
@francoisinho ty jesteś cymbałem czy udajesz? Oczywiście poświadczenie że byłem tutaj co najmniej raz na 12 miesięcy, opłacam rachunki, utrzymuje się, czyli dokładnie według jedynej definicji polskiego prawa. Ja nie wiem kim ty jesteś z zawodu, ale na pewno nic co wymagałoby myślenia, bo ta twoja wersja to jest taka żenada że brak słów xD
@francoisinho hahaha, różnica między tobą a mna robolu jest taka że ja mam pracę w Polsce dużo lepiej płatną niż ty, ale dzięki wykształceniu wykonuje ja zdalnie, więc podróżuje po świecie. Ty za to jesteś przyspawany do swojego smutnego miejsca pracy w Polsce. Ha tfu na prymitywa Polaczka
@francoisinho umiesz czytać? mogę siedzieć w Polsce, a ty musisz xD A wiesz co jest najlepsze? że jak ja stracę te dopłaty to procentowo będzie to taki procent mojej pensji jak twojej z dopłatą. I dlatego mi to wisi, ale co mi dopłacisz do tego kredytu to i tak moje cebulaku robaku xD
@francoisinho ale ja pracuję dla polskiej firmy xD boli cię dupa że całe życie spędzisz w Polsce z takimi bucami jak ty? nie masz szans na poznanie jak świat może być super poza twoją wiochą xD Niestety nie masz żadnej podstawy prawnej żeby twierdzić ze te dopłaty stracę
@ksiezycoweNieruchy: dobrze, że oswajasz się z myślą, że utracisz dopłaty, będzie ci łatwiej, gdy to się stanie

Musisz też pogodzić się z tym, że jesteś niewykształconym tumanem, który nie może znaleźć pracy w Polsce, stąd została ci tylko emigracja i praca fizyczna