Wpis z mikrobloga

Chwalicie się wszyscy psiurami, to ja też się pochwalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Romek jest ze mną 15 lat, a w maju skończył 17 lat. Kiedyś był wulkanem energii i wędrówki 10km nie robiły na nim wrażenia. Teraz preferuje raczej krótkie spacery (max 2km) i spanko. Głównie spanko. (ʘʘ)

Psinka raczej już nie słyszy. Reaguje jeszcze na gwizdy. Całkiem dobrze widzi, pomimo wieku. Aktywnie goni obce koty.
Nie wyobrażam sobie pustki, jaka po nim zostanie.

#chwalesie #pokazpsa
skrytek - Chwalicie się wszyscy psiurami, to ja też się pochwalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Romek je...

źródło: IMG-20230313-WA0001

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Kurde, piesio zacny.
Wziąłbym pieska ze schroniska, jakąś #!$%@?ę... ale to się skończy tak, że całe serca oddam i potem miejsca dla baby przyszłej nie będzie. ;/
  • Odpowiedz
@skrytek: fajny piesu :3 oby żył jak najdłużej
mój kundelek miał 19lat, miesiąc temu odszedł ale już nie słyszał, ledwo widział i chodził, bynajmniej już się nie męczy i hasa po tęczowych polach :3
  • Odpowiedz
@skrytek przeczytałem pisiurami i przez sekundę pomyślałem wtf a potem sobie przypomniałem, że jestem na mirko i nie wiem czemu się dziwię xD w każdym razie trochę się zawiodłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WhitePill4All O ile nie jestes bezrobotny i nie masz całego życia na glaskanie pieska to na wzięcie psa ze schroniska nie masz szans.

W dziejszych czasach, dzięki ekoterrorystom z różnych fundacji, łatwiej znaleźć babę do stałego związku na tinderze niż wziąć psa ze schroniska.
  • Odpowiedz