Wpis z mikrobloga

#palhajstv #palhajs #wuwunio #palhajstv #youtube #patostreamy
Dawno nie oglądałem nowych wypierdów wuwu z dupy wyjętego, i po obejrzeniu fragmentu, bo całości nie dałem rady, juz wiem dlaczego mi się nie chciało.
Przecież to łażenie z stypiarzem psychocipą czy jak mu tam, z wuwu który od dość dawna odwala chałturę, której nikt normalny poza jego patronami nie ogląda, to dramat.
Podejrzewam ze reszta tzw ekipy jest na podobnym poziomie, od biedy można obejrzeć przyszłe odcinki z gixem i bonezem.
Bez meneli vel gwiazd Internetów, których wszystkich pozbył się pod wygodnym pretekstem, tj melina z którym było oczywiste ze wcześniej czy później kogoś zaatakuje. Zostaje tylko jakże ciekawe łażenie ze stypiarzami po jakiś wiochach, względnie z kamerką wśród oskarków na jakims fame mma., które od czasów gdy nie występują tam bonusy i tuczniki całkowicie straciły racje bytu.
Chyba najgorsze z tego wszystkiego jest cenzurowanie starych materiałów poprzez taktyczne wycinanie treści.
Osobiście uważam ze palhajstv skończy się podobnie jak gonciarz, tyle ze najpodobniej bez afer. Zamknie się w swoim wciąż z wolna malejącym gronie donejtów, i za 5 lat będzie miał z 50-70 k na odcinek i 9-10 k plnów od patronów.
  • 5
  • Odpowiedz
@sindram Mógłbyś przytoczyć jakieś przykłady cenzurowania w starych filmach? Sam kojarzę że nie ma odcinka z Nidzicy ale innych przypadków nie kojarzę
  • Odpowiedz
  • 3
@Maku_15: ktoś podliczył ze chyba 18 odcinków poleciało out, poza tym i stare np odcinek 21 z domówka u tajgera bonzo, tajemniczo sie skrócił o kilka minut.
  • Odpowiedz
@sindram: tak naprawdę bez tych seteczek wódeczki i usunięte odcinki wycięte najlepsze fragmenty odcinków . Palhajs stracił racje bytu bo to łażenie po lasach górach głazach bez piwka setki tak dalej jest straszliwie niesamowicie nudne . Ale tak jest jak coś spoko to musi się po jakimś czasie spiedzielić
  • Odpowiedz
@sindram: ja mam to samo np. te urodziny janczara czy te dożynki co dwa kółka #!$%@? robili czy nawet jakiś family content spoko. Teraz nie idzie tego oglądać. I własnie odkąd zadają się z jakimś blonskym, psychocipą i innymi czy nawet krychą to jest naprawdę słabizna.
  • Odpowiedz