Wpis z mikrobloga

Wiem, że nasze boże #apple jest najlepsze i tak dalej, ale nie #!$%@? was to #!$%@? przełączanie #airpods między #iphone a #macbook? Słucham czegoś na komputerze, podniose telefon - pyk - przełączono na iphone.
Potem włączam coś na komputerze - pokazuje się że połączono z Macbookiem - w statusie bluetooth faktycznie widać połączone słuchawki, ale to #!$%@? prawda i dopóki nie rozłączysz i połączysz spowrotem to będzie grał z głośników...
Macie jakiś patent na to? Wiem, że można wyłączyć automatyczne przełączanie, ale to nie rozwiązanie problemu, chciałbym żeby to działało jak należy.
A no i udostępnianie hotspotu z telefonu nadal ma 33% szans działania za każdym on/off....
  • 6
@pionas1337: Powodów powrotu do windowsa miałem co najmniej naście jak nie dziesiąt, ale ten temat był w top 5. :D człowiek się cieszy, że iphone, macbook, airpodsy pełne synchro a tu dramat.

Jeśli chodzi o hotspot zauważyłem, że jak wejdziesz od razu przez ustawienia a nie skrót, szczególnie na zablokowanym telefonie, udostępnia od razu. Ale jeśli udostępniasz hotspot na windowsa a nie maca to przy każdych ustawieniach randomowo hotspot może się
Słucham czegoś na komputerze, podniose telefon - pyk - przełączono na iphone.


@pionas1337: hmm w czym tak? Bo u mnie Spotify dalej odtwarza na Maku nawet jak telefon odblokuję.
73 zeta żeby sprzęt działał X D


@pionas1337: tak na przyszłość, trzeba kupować udając że się jest w juesej to wtedy vatu nie dolicza, zawsze 23% mniej no i rząd grosza nie dostanie, także double-win, np BTT tak kupiłem