Wpis z mikrobloga

Mircy, Mirabelki mam takie nietypowe(?) pytanie. Te zaznaczone na zrzucie ekranu unlocki za punkty sławy które się odblokowują dopiero na 3 randze świata to też się odblokowują za punkty sławy, jak te poprzednie? Co jeśli ogarnę wszystkie poboczne aktywności zanim odblokuję 3 rangę świata? Automatycznie się te wszystkie nagrody regionu odblokują, gdy dobiję do 3 rangi, czy to jest potencjalny fuckup gry, i jak zrobię to wszystko zanim odblokuję 3 rangę, to już pojechane mam i nie będę w stanie tego odblokować nigdy, bo nie będzie jak nabić punktów sławy? Ktoś coś?

#diablo4 #diabloiv
Zgrywajac_twardziela - Mircy, Mirabelki mam takie nietypowe(?) pytanie. Te zaznaczone...

źródło: diamblo

Pobierz
  • 15
@Sarpens: Znaczy się progres się pojawił na tych okienkach po odblokowaniu 3 rangi, i nie startowało to od zera? W sumie to już doświadczenia masz to powiedz mi: lepiej grać kampanię najpierw czy sidequesty robić wszystkie? Gdzieś czytałem, że nie ma sensu zbyt wiele sidequestów robić przed skończeniem kampanii bo to progresję mocno spowolni w pewnym momencie, bo nie będzie się dało zwiększyć poziomu trudności, faktycznie tak jest?
Znaczy się progres się pojawił na tych okienkach po odblokowaniu 3 rangi, i nie startowało to od zera?


@Zgrywajac_twardziela: Dokładnie

W sumie to już doświadczenia masz to powiedz mi: lepiej grać kampanię najpierw czy sidequesty robić wszystkie?


@Zgrywajac_twardziela: Należy grać dokładnie tak jak Ci wygodnie i co sprawia Ci frajdę. Pierwsze przejście gry jest tylko raz. Potem to już tylko powtórka, więc jak korci Cię czyszczenie mapy i słuchanie wszystkich
@Mortimer_Gothic: To tak po kolei:
- system sławy jest zarówno na postać jak i na konto - widać nawet na screenie wyżej, że część nagród jest odblokowywana per postać, inne per konto. Kapliczki wystarczy zdobyć raz na konto. Zdobywanie ich drugi raz nie daje już dodatkowych bonusów poza punktami sławy. Kolejnymi postaciami trzeba będzie zrobić punkty sławy jeszcze raz, ale część nagród będzie do odblokowania natychmiastowo
- nie da się ponownie
widać nawet na screenie wyżej, że część nagród jest odblokowywana per postać, inne per konto


@Sarpens: tyle ze na screenie te nagrody sa oznaczone "wymagane odblokowanie 3 rangi swiata", a nie czy odblokowuja na postac czy na konto

pominąć tworząc nową postać - startujemy na 1 levelu w Kiowosadzie ze wszystkimi dostępnymi aktywnościami z endgame'u


@Sarpens: a czy po pominieciu da sie odpalic kampanie w dowolnym momencie?
Kampanii też nie da się przejść na innym poziomie trudności niż I lub II bez względu na postać


@Sarpens: ale co, ze jak zmienisz na 3 to znikaja/blokuja sie questy, czy wszystkie instancje questowe z automatu sie odpalaja na dwojce?
@Mortimer_Gothic: To jeszcze raz o renown:
- pierwsza nagroda jest na postać
- druga nagroda jest na konto

Zaczynając nową postać będziesz miał odblokowane punkty umiejętności, zapas mikstur, maksymalne obole i punkty paragonów. Jeżeli będziesz chciał odebrać per postać nagrody do expa i golda to renowna trzeba będzie zrobić jeszcze raz. Jak odblokujesz World Tier 3 to te ikonki zamieniają się na te same co dla pierwszych trzech.

Co do kampanii