Wpis z mikrobloga

Mirki czy mogę udostępnić mój podjazd dla drogówki żeby mogli od czasu do czasu przeprowadzać kontrolę prędkości? Mieszkam w takim miejscu, że nie ma żadnego publicznego kawałka ziemi gdzie mogliby bezpiecznie stanąć, a zapied@laja u mnie we wsi jak na torze rajdowym bo wszyscy wiedzą że tu ich nie będzie.
Jak policja się zapatruje na takie rzeczy i czy to jest w ogóle prawnie mozliwe?
Nie chciałbym wyjść na idiotę jak zadzwonie na komendę z zaproszeniem.

#policja #prawo #patologiazewsi #pytanie #pytaniedoeksperta #samochody
WiesniakzPowolania - Mirki czy mogę udostępnić mój podjazd dla drogówki żeby mogli od...

źródło: kjgy

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Mirki czy mogę udostępnić mój podjazd dla drogówki żeby mogli od czasu do czasu przeprowadzać kontrolę prędkości? Mieszkam w takim miejscu, że nie ma żadnego publicznego kawałka ziemi gdzie mogliby bezpiecznie stanąć, a zapied@laja u mnie we wsi jak na torze rajdowym bo wszyscy wiedzą że tu ich nie będzie.

Jak policja się zapatruje na takie rzeczy i czy to jest w ogóle prawnie mozliwe?

Nie chciałbym wyjść na idiotę jak zadzwonie
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Jeżeli miejsce umożliwia bezpieczne zatrzymanie pojazdu i wrd u ciebie będzie zainteresowane. To nie ma jakichś prawnych wymagań.
Zapraszam się że wrd staje na prywatnych posesjach czy odcinkach dróg. I póki właściciel nie przyjdzie i nie powie że sobie nie życzy, to sobie mierzą.
  • Odpowiedz
@Stealth ja to nie dość że ich nie wypędzę to jeszcze im będę przynosił kawkę i ciasteczko do tego. U mnie jest gorka z dwóch stron a ja mieszkam w zagłębieniu. Jak jadą 100 to znaczy że ktoś odkrył że ma hamulec albo że pedal gazu może też działać w drugą stronę (°°
  • Odpowiedz