Wpis z mikrobloga

  • 0
"Błazen #!$%@?", "No #!$%@?ł mnie no", "ty gnido #!$%@?" przy akompaniamencie Modern Talking, coś pięknego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@imargam_2137: Ryj to ma ta twoja #!$%@? i twoje bękarty. Ja mam buzie. Mnie w stodole nie robili :)
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: Dzięki tym ludziom nauczyłem się jak bardzo brak pełnej wiedzy może zakrzywić postrzeganie rzeczywistości. Kiedyś współczułem Jacy i gardziłem Gohą, ale po tym jak Jaca się zachowuje na Raszei i kilku innych akcjach wiem że Goha miała całkowitą rację co do niego.
  • Odpowiedz
@Bishop3: Nie ustawiany regularnie do pionu staje się jeszcze bardziej leniwym, roszczeniowym dziadem, który jedyne co by robił to wydawał polecenia i walił konia do telefonicznych rozmów z dziwkami.
  • Odpowiedz
@damianooo8 kurna jak akurat w temacie to spytam. Nie wiesz czy zanim Daniel zaczął strimować to Jaca pracował normalnie? ogólnie nie śledzę uniwersum ale pamiętam na początku jak chyba z roboty wracał i ten pokój remontował. Przez to jakoś tak mam wrażenie, że może nie najinteligentniejszego ale robotnego chłopa na złą drogę sprowadzili xd a może on zawsze patus był?
  • Odpowiedz