Wpis z mikrobloga

@wersalski_kasztaniQ: w UK siedzę, tu nocna zmiania ma przyznany prawie 2f dodatek do godziny. Ale jako osoba która przerobiła dzienną i nocną zmianę w mojej firmie. Mimo dodatku do nocnej zmiany, nie ma co mówić. Dzienna zmiana jest lepsza. Sen w nocy wygrywa
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ: nie no jest to #!$%@?. Każdy myśli a #!$%@? ta. Wstajesz kilka h później, idziesz spać kilka h później. Przez co dostajesz prawie 2funty do godziny więcej, ale #!$%@? po jakimś czasie Twój organizm ma #!$%@? dość.
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ: ja rozumiem, jak ktoś ma na celu zarobić więcej to #!$%@?, można się poświecić. Ale niektórzy ludzie myślą że to tylko późniejsze wstawanie/późniejsze iście spać. Niestety prawda jest taka że organizm się odwdzięczy za te nocki.
  • Odpowiedz
  • 1
@wersalski_kasztaniQ: ja niestety w Polsce i miesiąc nocek. Stanowisko spoko bo zarządzam sporą grupą osób, ale stres i nocki powodują ze tak jak miałem teraz 4 dni wolnego to sen około 4 i to po melatoninie itd. Dziś już olałem i o 5 pojechałem po browara.
A żyć jakoś trzeba, żeby mieć na co kasę wydawać...
  • Odpowiedz
@dudek400: ja spier//dolilem do gownianej roboty za mniej.. ale w jedna zmiane na rano bez weekendow.. cos pieknego.. no ale robota nie jest lekka najnizsza kraj + reszta pod stolem, obym nie dozyl emerytury
  • Odpowiedz