Wpis z mikrobloga

Czesc, mieszkam w samym centrum na swietojanskiej, jak tutaj ogarnac sprawe z parkingami? Ktos ogarnia ten temat? Czytalem odnosnie karty mieszkanca, ktos to wyrabial i wie jak dokladnie te ulgi wyglądają? Ile sie placi miesiecznie? A moze ktos korzysta ze strzeżonego parkingu w centrum gdzieś?
#gdynia
  • 4
  • Odpowiedz
@misiekmr: mają tanio pod warunkiem wskazania:
- zameldowania (stałego lub czasowego),
- dowodu, że jesteś właścicielem pojazdu,
- dowodu rozliczenia PITa w Gdyni.
Wychodzi wtedy jakieś 30zł miesięcznie (25zł jak płacisz od razu) za pół roku za pierwszy pojazd. Każdy kolejny to większa kwota.
  • Odpowiedz
@MrDracek: Dowodu, że jesteś właścicielem pojazdu? A jak pojazd jest zarejestrowany na kogoś innego w rodzinie to jak to wygląda?

A moze wiesz gdzie mozna gdzies na jakims osiedlu zaparkowac bezplatnie? nawet kilometr od swietojanskiej, mi to nie robi problemu, bo chyba na parkingu przy riverze jest to troszke risky tam stawiac fure XD
  • Odpowiedz
@marketingowyberecik: np. jak masz pojazd na leasing to w moim przypadku musiałem dać umowę do wglądu. Wydaje mi się, że jak masz w dowodzie rej wpisane to samo nazwisko właściciela to nie będzie problemu, w innym wypadku można spróbować iść na pałę do ZDiZ i się dopytywać.

Jak chcesz darmowy parking to gdzieś na Bema podobno był parking za free. A tak to niedaleko dworca, co starym komisie samochodowym Versus jest
  • Odpowiedz