Wpis z mikrobloga

Elo, po jakimś czasie zachciało mi się wrócić do Gothika 3 na Steamie. Miałem włączoną synchronizację w chmurze, ale po zainstalowaniu gry nie mam poprzednich save'ów. Jak to naprawić? : (
#gothic
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: nie chcę tego przechodzić od nowa, ta gra w jakimś sensie to katorga i coś w rodzaju syndromu sztokholmskiego. Mam nawet nieźle rozwiniętą postać po 30h grania, chciałbym dociągnąć tę bezsensowną fabułę do końca, żeby odhaczyć i mieć spokój. xD
  • Odpowiedz
@Wixu: To w takim razie coś się #!$%@?ło i przy synchronizacji wykryło Ci, że nie masz save'ów na kompie, i chyba ten stan (brak save'ów) został przesłany do chmury, czyli w chmurze Steam także nie masz już zapisów, czyli nawet jeśli jakieś były, to zostały chyba usunięte.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@maciorqa: z drugiej strony, jak wejdę w ustawienia chmury, to pokazuje mi, że jest zajęte 35 mb / 917,79 mb, czyli COŚ tam jest. No nic, mówi się trudno i żyje dalej.
  • Odpowiedz
@Wixu: a kiedyś nie grałeś na innej wersji gry? może pobrałeś patcha 1.75, a domyślnie gothic 3 na steamie ma starą wersję, bodajże 1.6 i we właściwościach dopiero trzeba przełączyć na wersję 1.75.
  • Odpowiedz
@maciorqa: nawet nie trzeba pobierać spoza steam. We właściwościach na steamie można wybrać, żeby pobierało tzw. "test branch" czyli właśnie 1.75. Nie wiem czemu nie ustawili tego patcha jako domyślnego. xD
  • Odpowiedz
@Uuroboros: xD Gothic 3 jest dobra gra fakt ze fabula jest monotonna i biedna ale pod wzgledem gameplayu to tak naprawde najprzyjemniejsza czesc z serii Gothic jako gra G3 to sredniak napewno nie #!$%@? gra.
  • Odpowiedz