Wpis z mikrobloga

#pytanie #biznes #edukacja #korepetycje

Witam,
Szukam jakiegoś setupu do dawania korków online.
Czy ktoś posiada pomysł na sprawny statyw?
Korki będę dawał z matmy i nie chciałbym pisać myszką w pejnncie, ani pisać latechem (bo nie umiem).
Stąd pomysł na jakiś statyw na którym będzie komórka a ja będę pisał na kartce.
Przy okazji nie bedę pokazywał swojej mordy, co pomimo fobii społecznej, umożliwi mi to zarabianie pieniędzy.
Pozdrawiam
  • 14
  • Odpowiedz
@JuliaKowalczyk1960 https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/tablety-graficzne/tablet-graficzny-wacom-one?gclid=CjwKCAjwhJukBhBPEiwAniIcNQAMUNbF1jzD4QEg3Zza4chrkvvXTHqdNcQLFGYlhciDnCZp6mFzbBoCZCgQAvD_BwE

Ok 250 zł, ale naprawdę dobrze się sprawdza. Szybko się zwróci.
Xournal to wygodniejszy paint + można bazgrać po pdf (super np do arkuszy i testów).
Idroo - duża tablica na której piszesz razem z uczniem, webowa więc nic się nie instaluje. Oba za darmo.
  • Odpowiedz
@JuliaKowalczyk1960: Zdecydowanie idź w aplikację i cywilizowany standard xD Zainwestujesz 300 PLN ale uczeń będzie widział ciągle co robisz a nie twoją rękę jak zasłaniasz kartkę xD Większa szansa że wróci zadowolony albo jego matka pomyśli że ma do czynienia z profesjonalną korepetytorką.
  • Odpowiedz
@JuliaKowalczyk1960 nie musi, w końcu to najtańszy model. Piszesz a patrzysz na ekran komputera. Szybko się przyzwyczaisz. Do tego stopnia to było wygodne (gumka i przesuwanie przyciskami) że jak musiałem np. wyprowadzić jakieś cięższe wzory to wolałem tym pisać niż na kartce. No i zostaje nawyk że jak piszesz długopisem to próbujesz go klikać żeby przełączyć na gumkę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz