Wpis z mikrobloga

  • 0
żadną


@pannkracy a to niby czemu? ()

a która jest normalna? ;)


@Pan_Slon obie do rany przyłóż. I ugotują i posprzątają i wymasują. Nigdy nie narzekają nad głową. Jak cię proszą o wyniesienie śmieci i powiesz nie mówią: dobrze kochanie to ja wyniosę ty sobie graj dalej.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: żadna, chociaż gdyby ta gruba pokazała, że potrafi się zdyscyplinować i wziąć za siebie to byłaby dla niej szansa

obie do rany przyłóż. I ugotują i posprzątają i wymasują. Nigdy nie narzekają nad głową. Jak cię proszą o wyniesienie śmieci i powiesz nie mówią: dobrze kochanie to ja wyniosę ty sobie graj dalej.


nie szukam kucharki, sprzątaczki, gosposi, bo wszystko sobie świetnie ogarniam (ale ten masaż to akurat dobry jest
  • Odpowiedz
  • 1
nie szukam kucharki, sprzątaczki, gosposi, bo wszystko sobie świetnie ogarniam (ale ten masaż to akurat dobry jest :D), takie stereotypowanie jest krzywdzące, a zdziwiłabyś się ile jest związków gdzie kobieta nie wie jak włączyć pralkę


szukam partnerki, nie drugiej matki


@BackInBlack ale to była wersja perfekcji dla niego nie dla ciebie. Twoja by ci we wszystkim pomagała.. podział obowiązków domowych 50/50 i wspólnie byście prowadzili firmę, inwestowali, kupowali auta dla siebie i
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

a to niby czemu? ()


Samotna matka nie ma zalet, ma wylacznie wady. Jakby nie była piękna trzeba bedzie się użerać z nieswoim potomstwem, zapewne jego ojcem, a także bagażem emocjonalnym samej matki. Kwestie finansowe pomijam bo są oczywiste

Dziewica plus size ma dwie wady: jest dziewicą i jest plus size :D
  • Odpowiedz
  • 0
Samotna matka nie ma zalet, ma wylacznie wady. Jakby nie była piękna trzeba bedzie się użerać z nieswoim potomstwem, zapewne jego ojcem, a także bagażem emocjonalnym samej matki. Kwestie finansowe pomijam bo są oczywiste


@pannkracy wszystko widzisz negatywnie. A może ten mały chłopczyk by skradł twoje serce? A ojciec dziecka może go olał i nie jest nawet wpisany jako ojciec i go nie będzie w pobliżu. A kobieta może sama pracuje i
  • Odpowiedz
@WielkiNos: policz wszystkie "może" które wypisał. Pewnie, może byłoby akurat tak jak piszesz. Jednocześnie znacznie bardziej prawdopodobne jest że jeden lub wszystkie z wymienionych okolicznosci wystąpią.

Po prostu nie chciałaby być sama.


O tym warto było myśleć płodząc potomka bez trwałego związku, to po pierwsze. Po drugie: założywszy że jestem singlem który nie chce być samemu, wolalbym partnerkę singielkę, bo mogę mieć z nią dzieci, swoje, lub możemy nie mieć dzieci
  • Odpowiedz
@WielkiNos

obie do rany przyłóż. I ugotują i posprzątają i wymasują. Nigdy nie narzekają nad głową. Jak cię proszą o wyniesienie śmieci i powiesz nie mówią: dobrze kochanie to ja wyniosę ty sobie graj dalej.


Robi wrażenie xD
A wynik ankiety jak zwykle bez zaskoczenia eh
  • Odpowiedz