Wpis z mikrobloga

Równocześnie, nie wyobrażam sobie żeby Polska była w stanie tak prowadzić tę wojnę. Eh.


@Krisskow: XD
ukrainskie brygady szkolone na szybciora w kilka miesięcy, u nas certyfikacja to 3 lata. no, UA zjada SZRP na śniadanie.

zaraz półtora roku od nasilenia konfliktu, a na tagu wciąż banda amatorów. meh
Równocześnie, nie wyobrażam sobie żeby Polska była w stanie tak prowadzić tę wojnę. Eh.

@Krisskow: Być może kiedyś (gdy minie okres objęcia tajemnicą) powstaną fascynujące książki historyczne/analityczne.
Dla przykładu: jeżeli dobrze pamiętam w "Układ otwarty" była rozmowa z dyplomatą który zdradził kilka nieznanych szczegółów. Np. Gdy dzień przed wojną wracał z USA do Ukrainy jeden z najbliższych doradców Zelenskiego - lądował w Polsce. Tutaj kilku panów zaprowadziło go do naszego prezydenta
@guest: a co ma staż w NATO do rzeczy? Słyszałeś w jakim stanie jest armia Niemiec? Co to za argument w ogóle.

No tak, kompleksy są tylko jak się wyrazili jakikolwiek negatywny komentarz o Polsce. Z kolei jak kto reaguje na to piskiem i panika to już kompleksy nie są xD. Mój spis jest w 80% o Ukrainie i jest wyłącznie zakończony obawa o negatywnym wydźwięku, ale już sraczka bo przecież
@ZygmnuntIgthorn: wiadomo, wyrażenie obawy jest, jak powszechnie wiadomo, zesraniem się. Natomiast komentarz idź płakać na reddita jak nienawidzisz Polski jest, jak również powszechnie wiadomo, merytoryczną odpowiedzią.

Dzięki za wyjaśnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krisskow: nasza armia ma NATOwskie wyszkolenie potwierdzone certyfikacją.
UA nie.

Nie ma podstaw by twierdzić że nasze wojsko jest gorzej przygotowane niż naprędce szykowane w niemczech brygady stworzone na bazie ochotników i mobików.
Natomiast komentarz idź płakać na reddita jak nienawidzisz Polski jest, jak również powszechnie wiadomo, merytoryczną odpowiedzią.


@Krisskow: Nigdzie nie twierdziłem, że mój komentarz był merytoryczny. Nigdzie nie pisałem o nienawiści.
Niemniej i tak był bardziej merytoryczny niż Twoje "obawy". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wiadomo, wyrażenie obawy jest, jak powszechnie wiadomo, zesraniem się.


@Krisskow: Nie wyobrażam sobie, że Krisskow byłby w stanie zjeść zupę nie ulewając się