Wpis z mikrobloga

#danielmagical Przekonala mnie teoria, ze "niszczenie magicala" to sport. 43 lata na karku i chlop dba o forme zapewne bardziej niz jakis pudzianowski. Ja chyba tez w tym wieku bede sledzil wszystkie komentarze matek pod zdjeciami magicala oraz uswiadamial je jaki to on jest podly i zly, bo w koncu sport to zdrowie xdd Powinna byc jakas olimpiada dla "takich", zeby zdobywac medale za "uprzykrzanie zycia magicalowi" i dostac sportowa emeryture. Teraz lipa, bo chlop sie produkuje kazdego dnia, dzien w dzien, rok w rok i chociaz znam ludzi, ktorzy maja juz w tym wieku emeryture, to on poki co z czystym kontem. Mimo wszystko wierze, ze spoleczenstwo uswiadomione kim jest magical, pozniej sprawi zeby rzad wsparl prawdziwych sportowcow (i geniuszy zarazem), ktorzy chca dokopac magicalowi.
Pobierz
źródło: przegrywklovo
  • 10
@owocliczi

wiesz, obserwacje i analizy zachowań społecznych podchodzi pod nauke,


Jest to tak olbrzymie nadużycie semantyczne jak gdyby powiedzieć, że gwałt podchodzi pod akt miłości( ͡º ͜ʖ͡º)
@kiszczak: no nie, bo popularność Magicala wchodzi w mainstream i zaczyna monetyzowac. Fenomen popularności jak i reakcje na nią jest jak najbardziej materiałów pod nauke sztuki reklamy i mediów społecznościowych.
@owocliczi Brak jakiejkolwiek metodologii dyskwalifikuje fundamentalnie tezę o nauce. Idąc tą logiką możnaby mówić, że miłość jest tak powszechna, że badanie tego aktu za pomocą gwałtu jak najbardziej pod naukę podchodzi. Nonsens. Powszechność zjawiska lub jego popularność nie ma nic do rzeczy.
@owocliczi Ale jaki marketing? Jaka reklama? Czy Ty wiesz o czym piszesz? Bo jedynie Ty tutaj coś piszesz o tych rzeczach. Ja komentuję komentowanie widzów tucznika. Nic poza tym. Trochę chyba Ci się odjechało ( ͡º ͜ʖ͡º)