Wpis z mikrobloga

@zbrodnia_i_kawa no ogólnie dość spora grupa zwierzolubów to zagorzali przeciwnicy rozmnażania kotów
@kopawdupeswiniom: oczywiście, tylko jak tego dokonać?
@A-NON Ty jesteś weganinem? W końcu ktoś podobnie myśli do mnie w Polsce. Większość wegan nie eksploruje filozoficznych problemów, zadowalają ich utarte rozwiązania. Niewielu znam takich których obchodzi cierpienie w naturze.
@KsiezniczkaDunia: Jestem już kilka lat, mniej więcej w podobnym czasie się oboma tematami zainteresowałem. Czasem o tym dyskutuję na zagranicznych wegańskich grupkach, ale mało kto tak na to patrzy. Spodziewałbym się trochę większych refleksji po grupie ludzi, którzy już jeden, podobny temat przepracowali, a można skreślać natalistyczne bingo jak na wykopie.
@A-NON: myślę, że powinniśmy zrobić jakąś polską grupę dla wegan efilistów lub chociaż wegan przeciwnych okrucieństwu w naturze. Bo już mi się rzygać chce od tych tekstów że "nie możemy się bawić w boga i mówić zwierzętom jak mają żyć" xdd Zobacz na kanał Boska cząstka, tam też są poruszane takie tematy i tam w komentarzach wiele osób ogarnia że natura to gówno. Ostatnio lewicowy youtuber ralindel tę kobietę zaatakował za