Wpis z mikrobloga

@Tetsuya tylko dwie godziny były dobre, jak ten widz przyjechał i non stop polewał. Później była awantura Ślimoka z kaczką i tajfunem, no i Helga vs parobek. Wystarczyło żeby dziś prawiczek przywiózł Este i było by dobrze ale jak debile płacą za stype to tak jest
  • Odpowiedz
@nowy_w_biznesie: Widać że Tkocz czyta opinie widzow, stara się coś zaradzić, spróbował pleneru na przykład. Coś z tymi ochlejami zorganizować i wykonać to musi być nie lada wyzwanie. Taki Tajfun na przykład już jest w takim zaawansowanym stadium nałogu że nie potrafi odpuścić kilku dni żeby się zregenerować i jakoś się prezentować na streamie. Nic nie je, ledwo zipie, ciągle śpi. Jedynie w niedzielę z rana z kaczorem jak złapali po
  • Odpowiedz
@nowy_w_biznesie: wyłączyłem na chwilę streama i ku zaskoczeniu odkryłem po kilkunastu minutach, że... to koniec (gdzie praktycznie zawsze do 15-16 w niedzielę trwała transmisja).
Dlaczego w ogóle tak szybko się skończyła?
A co do samych lajtów... Czasem mam wrażenie, że włodarz kanału nie ma chęci by dalej go prowadzić ale głupio tak złożyć broń więc poudajemy, że działamy by ostatecznie stwierdzić, że kanał śmiercią naturalną przestanie egzystować.
Oczywiście to błędne wrażenie
  • Odpowiedz
  • 1
@Moskvin Noc: spokojna, parobek spał tylko.
Streszczenie poranka:
Przyszedł Kaczor, na chwilę, trochę pograndzili. Tajfun nakręcony, wyzywa się z syntezatorem mowy. Jest wyjątkowo agresywny i bezwzględny. I ciągle powtarzał, że jutro musi gdzieś jechać, więc o 11:00 wychodzi, bo później musi przetrzezwiec. I kilka minut przed 11:00 transmisja spadła z rowerka. :(
  • Odpowiedz
@nowy_w_biznesie: mhm czyli koniec był taki... Nieintencjonalny? Nie było klasycznie planszy i podziękowań jak to zazwyczaj w niedzielne popołudnia bywało. Możliwe, że znów prąd czy coś tam ale uznali, że nie ma sensu wracać - w końcu już niedziela godzina 11:00.
Trochę dziwne bo wczoraj Bystrzsk wspominał o tym że zamierza na dzisiejszy dzień załatwić Este. Tajfun faktycznie przez telefon mówił mi że w poniedziałek musi wstawić się w prokuraturze(?).
Także
  • Odpowiedz