Wpis z mikrobloga

@mial85: Pytanie czy ma kartę Polaka, jeśli nie (a w Polsce żyje wiele osób bez karty Polaka) to za widły go i na front, no trudno w Polsce jest niepotrzebny, na froncie się przyda (może uda mu się ubić kacapa)

PS. PiS z****ł sytuację nawet z tymi Ukraińcami. Okropna partia, życzę im wszystkim jak najgorzej, za dużo rozkradli będąc mało kompetentnymi pisowskimi szczurami :(
@mial85: oczywiście, też tak uważam, ale absolutna większość imigrantów ten fakt szanuje. Są jednostki, które po prostu trzeba wyrwać z korzeniami, ale to wcale nie świadczy o ogóle społeczeństwa. Doskonale pamiętam jak prawie dwie dekady temu leciałem do UK jako turysta i bardzo się starałem, żeby nie postrzegano mnie mnie jako typowego Polaka z emigracji... Ale ten fakt wynikał z ogółu emigrującego z Polski elementu.
@smutny_przerebel: i do czego to doprowadziło taka otwarta polityka migracyjna i tolerowanie patoli? UK to teraz skansen dla ćpunów meneli i innego ludzkiego syfu i teraz łatwiej tam zarobić kosę pod żebra niż wygrać funciaka w zdrapce, Polacy żeby nie było mają w tym duży udział niestety