Wpis z mikrobloga

Po czym poznać, że komentarz jest pisany przez grubą babę nie widząc nawet zdjęcia?

Jak jest się starym, dajmy na to 80 lat to człowiek 40 czy 50 letni jest dla takiej osoby młody. Ale dla 18 latka już nie, kobieta 50 lat to dla takiego stara baba. Tak samo jest z wagą.

Jak ktoś ma dużą nadwagę to każda szczuplejsza dziewczyna nawet jak waży 90 kilo jest fit. Perspektywa takiej osoby się zmienia. 99% ludzi na ulicy jest szczuplejszych. Podobnie kiedy kobieta ma BMI 19 i 90% ludzi na ulicy jest grubszych, a każda pani jaką mija na ulicy ma grubsze udo. Dla 120 kilowej pani plus size ktoś ważący 55 kilo to jest jakby inna rzeczywistość. Noga takiej kobiety jest ze 3 razy mniejsza. To musi być prawdziwy mindfuck. Można wtedy rzeczywiście doznać zaćmienia i nazwać normalne udo patykiem, bo jest zapewne szczuplejsze niż własna ręka.

Jeśli dla kogoś dziewczyna z BMI 23, czyli nawet nie dolna granica, a powyżej górnej, jest szkieletem to ile musi wynosić BMI takiej osoby?

#roksanawegiel #modadamska #opole #ladnapani #prokuratorboners #przemysleniazdupy
WielkiNos - Po czym poznać, że komentarz jest pisany przez grubą babę nie widząc nawe...

źródło: temp_file.png8772608941180671378

Pobierz
  • 6
Ja nie uznaję osób po prostu grubszych od siebie za grubych. Jest pewna norma, gdzie wyraźnie widać, że granica została przekroczona. Chociaż w swoim życiu zauważyłem, że u kobiet jest inaczej i niewiele grubszą od siebie nazwą grubą (choć wygląda po prostu zdrowo).
@WielkiNos: Chociaż używanie braku wykształcenia jako argumentu w dyskusji oraz mniemanie o swojej wyższości przez niektórych w momencie kiedy się dostanie jakiegoś gówno magistra też jest niesamowite zwłaszcza w stosunku do osób takich jak Roksana które prawdopodobnie mimo wciąż bardzo młodego wieku osiągnęła więcej jak wszyscy komentujący osiągną do końca życia swojego.
@WielkiNos: Ciekawa analiza. Może faktycznie tak jest. Jakoś niedawno jak przeglądałem insta, to pokazało mi się zdjęcie Roxie Carbon ze swoim chłopem. Sekcja komentarzy była pełna komentarzy w stylu tego od Dżesiki (xd). Z ciekawości powchodziłem na niektóre profile kobiet krytykujących ich relacje albo ich samych, no i jakoś żadna z nich nie była za szczupła, za piękna, za młoda, ani na pewno już nie wyglądały jak modelki. Ciekawa zazdrość... yyy
@WielkiNos często w drugą stronę też to działa. Gdy widzę, że ktoś komentuje zdjęcie dziewczyny, na którym (imo) wcale nie wyglada grubo tylko normalnie, albo bardziej na mocno umięśnioną to mi piszą „he he… pewnie gruba jesteś”. Mam bmi poniżej normy ale ok