Wpis z mikrobloga

Ostatnio zastanawiałem się nad wyborem usługi VPN, zwłaszcza w kontekście torrentowania, i natknąłem się na "PrivateVPN". Zanim podejmę decyzję, chciałbym poznać Wasze opinie i doświadczenia związane z tym dostawcą.

Czy ktoś z Was używał PrivateVPN specjalnie do torrentów? Jestem zainteresowany jego wydajnością i niezawodnością podczas udostępniania plików P2P. Czy oferuje szybkie transfery? Czy jest w stanie omijać ograniczenia narzucone przez dostawców internetowych lub trackery torrentów? Dodatkowo, jakie jest podejście usługi do prywatności i logowania?

Torrentowanie to temat delikatny, dlatego ważne jest, aby wybrana przeze mnie usługa VPN zapewniała bezpieczne i prywatne środowisko. Jeśli macie jakieś wskazówki lub polecacie inne VPN-y, które sprawdzają się świetnie w kontekście torrentów, proszę, podzielcie się nimi!

Doceniam Waszą wiedzę i wszelkie opinie. Z góry dziękuję za pomoc!

#vpn #torrentowanie #prywatnosc #bezpieczenstwo
  • 2
  • Odpowiedz
@Coopilas ja mam mieszane uczucia. Bo z jednej strony fajnie jest zapłacić za tego netflixa czy Disneya czy inna platformę. Można je co miesiąc zmieniać. ale prawda jest taka że nawet płacąc to ciężko o dostęp do tego Co cię interesuje. A piracenie? Fajnie że można sobie pobrać co się chce i kiedy się chce. Wychodzi to tanio, owszem trzeba zadbać o tego vpna i szyfrowanie dysku jak by Ci go policja
  • Odpowiedz