Wpis z mikrobloga

@LilijkaK: no fakt już przeginają i nudzą z ,,wycofaną'' Melisą i nim,
w kółko to samo i w sumie ma się wrażenie że ,,eksperci'' celowo świadomie dają przyzwolenie grupie linczowanie wręcz całej grupy,
ale uważam że coś tam się jednak ostro zadziało skoro dostali osobną chatę ,wracali sami a nie z grupą, i mało ich pokazywali na wyjeździe ,no coś tam wykroili z małych urywków gdzie oni byli z grupą
co
@LilijkaK: zdecydowanie tak,dobierają świadomie w pary osoby które absolutnie nie są w stanie swoich ,,problemów'' ale oni za to dostarczą widzom sporo emocji
choćby w sezonie 6. (nie wiem czy oglądałaś) sparowali prawiczka nie śmialego,bojącego się nowych znajomości wręcz bojącego się rozmawiać z ,,obcymi'' z,,dojrzałą'' laską która jak się po czasie okazało preferuje wolną miłość,lubi trójkąty,kobiety i wręcz to kocha
to już na starcie nie miało prawa się udać a jedna
Tak, to była bardzo dziwnie dobrana para. Tak myślę, że może oni akurat ją wybrali, bo liczyli na jej dużą determinację do zbliżenia seksualnego. Z inną pewnie by nic nie było. Ja na pewno nie cisnęłabym chłopa, żeby go przelecieć w TV ;) nawet jakby mi się bardzo podobał :-D
@LilijkaK: @Amikamamy
Dziewczyny, powiem Wam, ze po tym aktualnym sezonie czyli „8” stacja telewizyjna w Australii, która to emituje była pozwana do sądu. „Oglądacze” zebrali tysiące podpisów pod apelem za ukaranie stacji i producentów za promowanie scen przemocy emocjonalnej i to dotyczyło Melisy i Gonza. Ostatecznie stacja nie została ukarana, a kolejne sezony, które w całości już widziałam, będą chyba jeszcze mocniejsze
@LilijkaK: kolejne sezony są podobne ( inne) ale w tej tonacji zachowane. Zawsze jest jakiś emocjonalny oprawca i jego ofiara ( ͡° ͡°). Ja miałam okazje oglądać już sezon 9 i 10 w całości. Uwierzcie mi, że większego toxic jak w „9” nie
widziałam nigdy. Wszystko przed Wami (ʘʘ)
@Rosalinea: ajajaj oglądałaś ,a jak to,i nam tutaj takim skrótem lecisz ?oj niedobra ty
mówisz że 9-ty będzie toksyk najbardziej ? bardziej niż 6-sty ? póki co ten jest żenująco toksyczny i póki co te kolejne są też mocne,myślałam że już bardziej ,,zgnoić'' sponiewierać przez ekspertów ludzi się nie da a tu czeka nas niespodzianka
no to już nie mogę się doczekać kiedy 8-smy się skończy i zacznie dziewiąty ,dzięki Rosi