Wpis z mikrobloga

#zalesie #somsiad Najprawdopodobniej sąsiad dzisiaj w nocy przeciął mi oponę, ale od początku. Wczoraj sąsiad na nielegalnie zajętym terenie obok mieszkania,gdzie ma jakąś metalową skrzynię do wędzenia i palenisko w którym prawie codziennie jara śmieci. Wczoraj palił sobie materac, cały dym szedł do mieszkania i zszedłem do niego mówiąc żeby to zgasił, powiedział, że to zaraz zrobi i zdziwiony, że u mnie nie da się oddychać przez ten smród xD. W międzyczasie zadzwoniłem na policję, bo wiem, że na moje chłop jest chory psychicznie. Nie schodziłbym do niego, ale już byłem cały zagotowany w środku. I tak choj zgasił dopiero jak policja zajechała. Zgłosiłem to na policję i jestem po rozmowie z dzielnicowym, pokrótce powiedział, że jeśli nie mam świadka, który widział, że to on to nic nie mogą z tym zrobić, jeśli bym chciał iść z tym do sądu to od razu odrzucą, bo nie został złapany na gorącym uczynku. Nie jest to moje prywatne auto tylko służbowe i szef jest wściekły, może mi te auto teraz odebrać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rynia - #zalesie #somsiad  Najprawdopodobniej sąsiad dzisiaj w nocy przeciął mi oponę...

źródło: temp_file.png1127176390797538682

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz