Wpis z mikrobloga

piszesz z gościem od krasnali,którego konto nie śpi po nocach bo obsługuje go sporo ludzi, z gościem który zarzuca 3 dniowe konta a sam ma tydzień bo wystartowała kontrofensywa. Przestańcie promować propagandowe zielonki.


@zomos: Ależ zabolała dupcia naszego czterdziestoletniego magazyniera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja ci napisałem jak ja zrobiłem a te
  • Odpowiedz
W artykułach jest wyraźnie napisane że Bialoruskie i ukraińcy muszą mieć u siebie staż pracy i za jedną składkę dostają dopłate do emerytury bo PiS wprowadził minimalne emerytury u nas.


@gaarahokage: w artykułach tak, w opisach tych znalezisk nie.
  • Odpowiedz
@gaarahokage: czyli wystarczy że 65 letnia obywatelka Ukrainy która nigdy wcześniej nie była zatrudniona, przepracuje jeden miesiąc w Polsce i dostanie polską, minimalną emeryturę, tak? Bo tak napisałeś, wiesz?
  • Odpowiedz
@aarahon: ale jakie znaczenie ma dla Polaków to czy ktoś z Białorusi, Ukrainy Jemenu czy Kongo ma tam jakiś staż pracy? Podaj mi przykład państwa gdzie Polacy mogą w podobny sposób uzyskać emeryturę? Czyli tzw minimalna za jedną składke bo w innym kraju pracowałeś.
  • Odpowiedz
@gaarahokage: w tym miejscu:

Wystarczy jedna składka, by obywatel Ukrainy czy Białorusi mógł dostać polską emeryturę minimalną.


musi mieć staż pracy na Ukrainie i mieszkać w Polsce
  • Odpowiedz