Wpis z mikrobloga

koledzy doradzcie coś na lato, do tej pory takie typowo na lato jakie miałem to chyba tylko Versace pour homme bardzo mi się podobały, ale trwałość to zero.

#perfumy
  • 9
@DinapeS hmm może zrobię poprostu taki myk że jak zużyje czarnego jaguara to kupie azzaro chrome legend bo go lubię i on lepiej się nadaje na lato, chociaż słyszałem komentarze na jaguara " jaki ostry zapach czuć" pracuje w biurze z 3 kobietami (,)
@Perke: wodne: nishane ege - drogi jak jasny gwint, ale trwały, rammstein seemann, bentley azure chociaż mógłby pachnieć dłużej.
Z innych to grey flannel jeśli wolisz mydełko. Jest ono delikatne fiołkowe lecz męskie. Na 30° upały dobrze wchodzi neroli, ale unikaj tych z najniższej półki, bo mogą przydusić a nie odświeżyć. Na lato niezłe jest też nishane wulong cha.
@Alex_mski: A cos popsuli? Mialem flakon jak wyszedl z pierwszego bacza i przy AHS i VPH sie trzymal bardzo SOLIDNIE w letnie gorace noce i wszyscy go czuli przez wiele godzin. Puscilem dalej po wypsikaniu 10ml bo nie moj styl ta wanilia w dry-downie. Chanel AHS to nikt nie czul po walnieciu 15 psikow 15minut pozniej