Wpis z mikrobloga

@mbielejewski: Driving Force GT dostaniesz za niecałe 500zł, co podobno daje najlepszy współczynnik jakość/cena. Gdybym miał kasy jak lodu, to ofc kupiłbym jakieś G25, ale nie mam, więc nie warto przepłacać. :)
@Cezetus: Oo, nie źle, nawet nie wiedziałem o jej istnieniu, jak się chajs zgodzi to kupie. Póki co gram na padzie za 2 dychy i powiem, że nie jest to szczyt moich marzeń. Myślałem o padzie od xboxa, ale nie wiem czy jest sens wydawać 150 zł za pada jak za 500 jest porządna kiera.
@Reeposter: Od 20 lat gram na klawiaturze, dwa razy miałem pożyczoną kierę na tydzień, dwa razy grałem na padzie na konsolach i... Na klawiszach wyłączam wszystkie wspomagacze, czasem abs zostawiam a i tak kręcę czasy 20% lepsze niż na innych sprzętach -__-

Chętnie bym przyjął fajną kierowniczkę, ale jak mam wywalić 300-500 ziko + 150 na grę... to wolę to przejeździć na gokartach. 20-25 przejazdów wyjdzie.
@NoMoRe: Jest późno i wypiłem piwko, ale 500 / 25 = 20 jeśli dobrze liczę.

Dobra, teraz kosztują 27, ale za dyszkę zakłada się kartę klienta i im więcej się wyjeździ tym mniej się płaci, chyba do 18 zł można zejść.

Bielsko-Biała, fajny tor, dwupoziomowy (rampy na winklach <3 <3 <3), dwa rodzaje kartów, zapraszam:

http://zygzak-karting.pl/
zoniu - @NoMoRe: Jest późno i wypiłem piwko, ale 500 / 25 = 20 jeśli dobrze liczę.

D...
Od 20 lat gram na klawiaturze, dwa razy miałem pożyczoną kierę na tydzień, dwa razy grałem na padzie na konsolach i... Na klawiszach wyłączam wszystkie wspomagacze, czasem abs zostawiam a i tak kręcę czasy 20% lepsze niż na innych sprzętach -__-


@zoniu: bo każdego kontrolera trzeba się nauczyć, po niedługim czasie na porządnym padzie zacząłbyś kręcić sporo lepsze czasy nie wspominając nawet już o kierownicy.