Wpis z mikrobloga

Ej dobra, bo mój nowy sprzęt się trochę nudzi, a widzę jest spory ruch na tagu #kryptowaluty. Widzę, że operujecie jakimiś #dodgecoin, #bitcoin , atcoin #maxcoin #litecoin.

Sorry, że tak masowo wołam, ale od czego kurna zacząć? Co pościągać, gdzie poczytać, co śledzić? Jakiś krótki know how, może być w formie url, najlepiej coś od czego zaczynaliście niedawno.

Z góry dźwięki.
  • 10
@koob: mój komputer i tak często chodzi, a nic nie robi, bo się nudzi na np. torrentach. Koszty prądu mnie nie intereszą, powiedzmy ,że mam dobre stawki. Bardziej bym się chciał powgryzać w tematy. Nawet jeśli mam coś kupić, to nie wiem gdzie i od czego zacząć...
@Azeldoh: dżisas, sporo tego jest. Aż szok, że to jest faktycznie coś warte przy takiej różnorodności.. a ja byłem przekonany, że tu są ze 3 waluty na krzyż :/
@RRybak: też się tym załamałem. Rok temu było tylko 8. Zignorowałem bitcoina[studia = brak kasy = myślenie jak oszczędzić, a nie zarobić]. Przypomniałem sobie jak dobił do 350. Tylko coś altcoinów przybyło w międzyczasie... po czym nadszedł DOGE i tu już wszyscy wiemy co się stało. Dzień bez shitcoina dniem straconym.