Wpis z mikrobloga

W sumie wstępnie się okazuje, że UKR ruszyła, ale sukcesów brak. Coś czuję, że będziemy mieli impas i nic się już nie zmieni na froncie


#ukraina
  • 10
  • Odpowiedz
  • 28
@Nano22: ja #!$%@?ę, wy na tę wojnę naprawdę patrzycie jak na seriale na netflixie. "No obejrzałem 20 minut pierwszego odcinka, na razie szału nie ma, trailery wyglądały lepiej, jutro może obejrzę resztę, na razie na filmwebie daję ocenę 3".
  • Odpowiedz
@Nano22: ponad pol roku bachmuckiej ofensywy kacapow - zaraz zdobeda Bachmut! Pierwszy dzien kontrofensywy Ukraincow - juz sie nie uda, za dlugo to trwa xd
  • Odpowiedz
  • 0
@JPRW: użycie leo świadczy, że coś się zmieniło. ROS od paru msc nastawiała się na obronę, brak przewagi powietrznej po stronie UKR, ja wiem, że mogą tydzień dostawać w #!$%@?ę, a potem w końcu przełamią i coś się ruszy. Czas pokaże, jednak z drugiej strony by nie mieli pewności, że może się udać to raczej zachodniego sprzętu by nie używali i by poczekali.
@wooksh W Bachmucie to jednak używali głównie piechoty
  • Odpowiedz
@Nano22: ale to kompletnie za szybko, zeby wyciagac jakiekolwiek wnioski. Straty, ze beda - kazdy wie. Nie wjada jak do siebie, straca wiele sprzetu i przeleja wiele krwi, niestety. Oby ruscy stracili wiecej, wtedy ofensywa sie powiedzie.
  • Odpowiedz