Wpis z mikrobloga

Słuchajcie wykop sprawa jest poważna. Mój przyjaciel Szymon choruje na przewlekły ból pleców, człowiek który znany był z zamiłowania do sportu mieszanych sztuk walk teraz nie jest w stanie bez bólu ruszyć się z łóżka. Leczenie jest drogie, przeszliśmy już masę fizjoterapeutow, ale ból nie ustępuje a każda kolejna wizyta to ogromne obciążenie dla jego kieszeni. Proszę pomóż mu zanim będzie za późno, to proste wystarczy zakręcić skrzynka na keydropie z kodem ISAMU załóż konto a zostaniesz 2.5 zł na start #famemma
Smmm - Słuchajcie wykop sprawa jest poważna. Mój przyjaciel Szymon choruje na przewle...

źródło: IMG_20230608_170008

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Smmm: włączyłem niedawno parę filmów tego bezbeka, żeby obejrzeć jak wygląda nowy forest. W każdym filmie padło coś w stylu "Zażartowałbym ale to 2023", "Zapomiałem że już nic w tych czasach nie można mówić" itp xD po bolących plecach kolejnym samousprawiedliwieniem na jego upadek jest jakaś mityczna cenzura
  • Odpowiedz
@shoukji: Moim zdaniem (tak na poważnie) akurat jeśli chodzi o postać Isamu to najbardziej śmieszne w tym wszystkim jest to, że potężny Szymon przestał być potężny tak w ogromnym skrócie jak mu zabrali przeklinanie XDDDD Poza tym Isamu to jest taki trochę ta sama sytuacja dokładnie co pierwsi popularniejsi polscy raperzy czytaj większość z nich nie wybiłaby gdyby to miała zaczynać dziś.
  • Odpowiedz
  • 0
@shoukji To nie mityczna cenzura, jeżeli dalej by jechał w taki sam sposób jak kiedyś, to skończyłby jak nitro. Choć on też przesadza z tym ugrzecznianiem.
  • Odpowiedz
@Savvv: skończył jeszcze gorzej, nikt by o nim dalej nie pamiętał, gdyby nie stulejarski kontent z tiktokiem i występy we freakach. tylko różnica między nim a nitro jest taka, że typ ma mentalność kolesia z wiejskiej imprezy i nie zatrzymałby przy sobie kolejnego pokolenia dzieci 13-16 lat, jak nitro
  • Odpowiedz
@Smmm: tez się śmiałem z alimenciarza i mnie dopadło coś podobnego xD od grudnia 2022 bujam się ciagle z bólem pleców i od nich zawroty/bóle głowy i tak leci pół roku od badania do badania, neurolodzy, laryngolodzy etc. Radzę uważać na klątwę alimenciarza
  • Odpowiedz
@yahoomlody: był kiedyś jupiterem z ogromnymi zasięgami, jedyne co uratowało jego karierę to stuleja content i famemma. był w dołku przez duży czas, nie miał kasy, chyba nitro coś o tym mówił. Jak dla mnie, to upadek, tym bardziej, że zmienił swoje podejście do ludzi z branży, byleby to wszystko ratować
  • Odpowiedz