Wpis z mikrobloga

To na czym może polegać ta kontrofensywa ukraińska, jeśli ruskie w poczuciu zagrożenia nie zawahają się rozdupcyć tamy zbiornika kijowskiego i wtedy kijów i inne miasta wzdłuż Dniepru "suka suka w #!$%@?", jedyną kontrofensywę jaką widze to szajkę propagandzistów na wykopie @BayzedMan i inne wyjce.

Pogódźcie się z tym dzieci Ukraińcy nigdy nie wygrają, konflikt zakończy się kompromisem przy stole, gdzie obie strony odejdą niezadowolone. A o Krymie Ukraińcy mogą sobie pomarzyć, nie ma opcji by militarnie go odzyskali.

Tak tak wiem jestem onucą kremlowską xD

#takaprawda #ukraina #rosja #wojna
  • 17
@bombastick: na dostawaniu #!$%@? :) w bielgorodzie parę bachmutow stracili. Jakiś kacap się wypowiadał, że są rozbijani przez legion. Oni się nawet bić nie potrafią :)
Nikt nie chce do ich unii. Niech jeszcze pokrzyczą. Już niedługo i będziemy mieć spokoj
@KondominiumKatoSocjalistyczne: głupcze xD tame rozdupcyli ruskie tylko dlatego, że była pod ich kontrola i była wysadzona od środka.

Wiem, że to wyliczenia na papierze, ale taki obiekt jest zaprojektowany, aby przetrwać atak atomowy (tak wiem trochę takie #!$%@?, ale wdg wyliczeń tak powinno być).

Biorąc pod uwagę jak mocna jest obrona przeciwlotnicza wkoło Kijowa ruskie miałaby użyć naprawdę pokaźną cześć arsenalu, aby w ogóle pomyśleć o uszkodzeniu tamy Kijowskiej.

Poza tym