Wpis z mikrobloga

T: Nowa organizacja MMA, prawdopodobnie ludzi powiązanych z HIGH LEAGUE.

Dzień dobry,

W ostatnich dniach było głośno o zamrożeniu kont bankowych organizacji HIGH LEAGUE, która ma być powiązana z reżimem totalitarnym Ramzana Kadyrova. Nawet ogólnodostępne informacje wyraźnie na to wskazują, więc interwencja Państwa jest wielkim sukcesem działań państwa prawa.

W dniu dzisiejszym z kolei gruchnęła informacja o powstaniu nowej organizacji bliźniaczej do HIGH LEAGUE. Nazywa się ona CLOUT MMA. Z nowymi twarzami, które najprawdopodobniej mają rolę tak zwanego „słupa”. Niestety jako przeciętny obywatel Rzeczpospolitej Polskiej nie mam w dostępu do aktualnych danych z KRS, ponieważ na pewno jest to świeżo założona spółka.

Rzekomymi włodarzami organizacji jest Lexy Chaplin, która to walczyła w organizacji HIGH LEAGUE oraz Sławomir Peszko – były piłkarz, reprezentant naszego kraju.

Bardzo proszę o przyjrzenie się tej sprawie. Mają Państwo narzędzia i środki, które pozwolą z pewnością zweryfikować powiązania tej nowo powstałej organizacji z HIGH LEAGUE, a także z czeczeńskim reżimem.

Jak macie coś co można dodać to dawajcie. To jest nowe i w KRS nie mogę znaleźć. Poczekam godzinę, jak nikt nie będzie miał jakiegoś ciekawego info co dodać, to wrzucę jeszcze raz z instrukcją gdzie wysyłać.

EDIT: Ona się serio nazywa Lexy Chaplin? #!$%@? myślałem, że to jakiś pseudonim XD
#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
@Thiocomaster serio uważasz, że jesteś takim zajebisty detektywem a w ABW siedzą same debile co na to nie wpadły? XD te wasze zgłoszenia są prześmieszne. Macie albo po 15 lat i nie wiecie jak świat działa albo IQ poniżej 60
  • Odpowiedz