Wpis z mikrobloga

Przekonanie, że sexworkerki kończą w tragiczny sposób samotne, poniżane i wykluczone społecznie to cope taki sam jak wiara w ścianę po 30. Wiele prostytutek ma odwrotny problem, że klienci się w nich #!$%@?ą i proszą je by dla nich z tym skończyły i z nimi zamieszkały xD
A nawet te które nie chcą z tym skończyć i tak mają wielu adoratorów, którzy akceptują to co robią i chcą z nimi się żenić i zakładać rodzinę. Takie są fakty ciężkie dla wielu chłopów do przełknięcia, bo łatwiej jest wierzyć w mit pokutującej upadłej kobiety niż w realia, że kobieta ruchała się z ludźmi za kasę, a potem bez problemu znalazła męża, który o wszystkim wie i ma z nią dzieci i włos jej z głowy nigdy nie spadł. A jej koleżanka co w tym czasie pracowała w biedronce jest po rozwodzie samotną matką i wcale nie ma lepszego życia od tej pierwszej.
To jak z wiarą, że szkolni prześladowcy źle skończą, a prześladowany będzie mieć od nich lepiej i role się odwrócą. Wszyscy wiemy, że w prawdziwym świecie wcale nie działa to w ten sposób.
#przegryw #redpill #blackpill
Pobierz
źródło: IMG_6019
  • 26
@Bananek2: to jest właśnie zmora dzisiejszych czasów. Ludzie mają gdzieś co robisz chyba, że masz z tego dużo pieniędzy.

Trollowałem kiedyś wykopkę co zaczęła sexworking w postaci pole dance i exotic dance. Uczyła tego i jakieś tańce erotyczne na kawalerskich i tak dalej. Dzięki technikom manipulacyjnym dowiedziałem się, że na początku to ojciec się do niej przez to nie odzywał, ale jak koniec w końców zaczęła płacić większe podatki niż jej
Słyszałem o #!$%@? ach, do których są kolejki po 2 tygodnie. Dlatego jestem za legalizacją prostytucji. Podaż nie nadąża za popytem i dziś gruba baba może dostawać hajs za zdjęcia swoich ohydnych, grubych stóp.


@typowyWykopekMizogin: chłopie, Dziwisz się że są kolejki? Jak jest coraz mniej dziewczyn, a zwłaszcza tych chętnych do pracy w najstarszym zawodzie świata? Do tej pory lukę wypełniały ukrainki i inne wschodniaczki ale te też zaczęły kręcić nosem
kobieta ruchała się z ludźmi za kasę, a potem bez problemu znalazła męża, który o wszystkim wie i ma z nią dzieci i włos jej z głowy nigdy nie spadł. A jej koleżanka co w tym czasie pracowała w biedronce jest po rozwodzie samotną matką i wcale nie ma lepszego życia od tej pierwszej.


@Bananek2: Wykopek odkrywa po raz 2137, że ładni ludzie mają łatwiej w życiu xD
Tyś słyszoł o