Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #mokebe #tfwnogf

Jak myślicie czemu murzynom tak łatwo wyrywać białe dziewczyny? Niby jest to cale JBW, niby czarni są na dnie atrakcyjności a mimo to masa kobiet samotnie wychowuje czarne dzieci, i to nie tylko w Polsce ale i w UK, w USA. W Szwecji (nie przesadzam) jak biała dziewczyna była z wózkiem to w wózku w 50% przypadków było dziecko czarne albo przynajmniej brązowe. Mieszkałem tam i tak zaobserwowałem. Odwrotnie to tak nie działa, biały z murzynką to raczej rzadki widok. Skąd to się bierze? Przecież to nie ma sensu, biali są inteligentni, mają w swoich własnych krajach o wiele wyższy status społeczny i materialny od imigrantów. Biali mężczyźni są tak brzydcy?

Ja myślę że niestety wyginiemy, będzie lawinowo przybywać ludzi "mierzanych" czyli po prostu czarnych. A jak białych zostanie 3-5% w krajach zachodnich to wtedy JBW faktycznie zacznie działać. Wtedy taki wysoki blondyn z niebieskimi oczami to będzie dosłownie jak jakiś faraon w egipcie, w morzu identycznie wyglądających, brązowych i ciemnych ludzi
debi5s - #przegryw #blackpill #mokebe #tfwnogf

Jak myślicie czemu murzynom tak łatwo...

źródło: uJVk9kuTURBXy8wZDcyY2FmZC1hOWY3LTQyYTktODI5MS0xNWYyM2UyMDlkZTIuanBlZ5KVAwEAzQ2gzQeqkwXNBLDNAljeAAGhMAE

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz